کدخبر: ۳۵۴۴۳۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

محمدرضا خاتمی جایگزین عارف می شود؟

اقتصاد نیوز : دبیرکل مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب گفت: آقای خاتمی شخصیت ارزنده و محترمی است که جایگاه خاص خود را در جبهه اصلاحات دارد، اما هنوز جلسه و یا بحثی در خصوص ریاست شورای عالی سیاستگذاری صورت نگرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، جواد امام، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص مطرح شدن شایعاتی پیرامون صورت گرفتن برخی تلاش‌ها با هدف ریاست محمدرضا خاتمی بر شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، گفت: این خبر طبق معمول همانند القاء اخبار کذبی است که برخی تلاش دارند به صورت یکطرفه به جامعه منتقل کنند، نادرست است.

وی ادامه داد: تا این لحظه هیچگونه صحبت یا تشکیل جلسه‌ای اتفاق نیفتاده و هیچ گزینه مشخصی هم وجود ندارد که در مورد او بحث شده باشد و تا الان هم تمام گزینه‌هایی که مطرح هستند و قابلیت برعهده گرفتن ریاست شورایعالی را دارند، تنها در حد بیان نظر بوده و هنوز جلسه‌ای در این خصوص تشکیل نشده است.

امام همچنین اظهار داشت: آقای خاتمی به هر حال شخصیت ارزنده و محترمی است که جایگاه خاص خود را در جبهه اصلاحات دارد، ایشان شاید یکی از گزینه‌ها باشد اما تاکنون نه جلسه و بحثی صورت گرفته است و نه این دوستان نیاز به تلاش دارند. بلکه اگر این دوستان قرار باشد این مسئولیت را بپذیرند، مقبولیت و پذیرش لازم در جریان اصلاح‌طلب را دارند و نیاز به این تلاش‌هایی که مطرح می‌شود، نیست.

دبیرکل مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب در پاسخ به سوالی پیرامون مطرح شدن کاندیداهای مختلف و اینکه تاکنون بحث و گفت‌وگویی در این رابطه در جریان اصلاح‌طلب شکل گرفته است یا نه، بیان داشت: خیر، هنوز هیچ صحبتی در این خصوص مطرح نشده و مطرح نیست.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند