سارقی که در زندان دستگیر شد!

کدخبر: 354883
اقتصاد نیوز: پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارقی خبر داد که پس از سه سال متواری بودن در یک زندان در شمال کشور بازداشت شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران از شناسایی و دستگیری سارق منزلی در تهران خبر داد که پس از سه سال متواری بودن در زندان شمال کشور بازداشت شد.

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی گفت: اواخر خردادماه سال جاری یک فقره پرونده سرقت منزل به دادخواهی مرد جوانی از بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران برای رسیدگی تخصصی به اداره هفدهم این معاونت ارجاع شد.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران ادامه داد: محتویات پرونده حاکی از آن بود منزل شاکی واقع در شمال شهر تهران در سال 96 توسط سارق یا سارقان مورد دستبرد قرار گرفته و اموال شامل: طلاجات-ارز – وجه نقد- البسه به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال به سرقت رفته است.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان با بررسی دقیق پرونده و با پایش تصاویر موجود از صحنه سرقت چهره سارق را شناسایی کردند و در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و رصد اطلاعاتی مجرمان سابقه دار مشخص شد متهم به نام فرزاد 30 ساله به اتهام سرقت منزل در یکی از شهرهای شمالی کشور بازداشت و در زندان بسر می برد.

وی در ادامه گفت : طی هماهنگی با مقام قضایی  فرزاد به اداره 17 انتقال یافت و در تحقیقات پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت که با پرسه زنی در محدوده های شمالی شهر و با بررسی واحدهای طبقات اول ساختمان که فاقد ایمنی بودند در ساعات 8 الی 11 شب از طریق بالکن وارد منزل شده و اموال با ارزش را سرقت می کردم و اموال مسروقه را به افراد گذری می فروختم و پول حاصله را صرف خوشگذرانی کرده ام.

این مقام پلیسی گفت: باتوجه به شناسایی سارق و اعتراف به وی به سرقت منزل شاکی متهم با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم قرار گرفت.

 

تیتر یک
  • معامله گران سکه سودگیری کردند

    اقتصادنیوز: امرروز یک شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ دلار به راحتی از خط مقاومتی مهم ۲۳ هزار تومانی عبور کرد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما