ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی/ ایران به دنبال سلاح هسته‌ای است

کدخبر: 355028
اقتصاد نیوز : وزیر جنگ صهیونیست‌ها با طرح ادعا‌های بی اساس علیه ایران و حزب الله نسبت به پیامد‌های درگیری نظامی با این جنبش هشدار داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد، بنی گانتس، وزیر جنگ صهیونیست‌ها با طرح ادعا‌های بی اساس علیه ایران و حزب الله نسبت به پیامد‌های درگیری نظامی با این جنبش هشدار داد.

بنی گانتس روز دوشنبه در نشست کمیسیون روابط خارجی و امنیت کنست ضمن هشدار درباره پیامد‌های خطرناک هر گونه جنگ میان حزب الله و تل‌آویو مدعی شد: در صورت تحمیل یک جنگ دیگر بر آنها، برای ورود به آن تردید به خود راه نخواهیم داد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه گزافه گویی‌های خود سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله را فاجعه‌ای برای لبنان دانست.

گانتس مدعی شد انفجار لبنان می‌توانست بدتر از این باشد، زیرا حزب الله در منازل غیرنظامیان مواد منفجره نگهداری می‌کند. این مقام صهیونیست در ادامه ادعاهایش گفت منازلی در لبنان وجود دارد که یک اتاق برای مهمان و یک اتاق برای موشک است، همین باعث هزینه هنگفت بر روی دست جامعه لبنان خواهد شد.

وزیر جنگ صهیونیست‌ها در ادامه ادعاهایش افزود: ایران به دنبال ایجاد یک جبهه تروریستی در سوریه است و ما باید جلوی اینکار را بگیریم. ما به هر وسیله تلاش می‌کنیم تا علیه نیرو‌های ایرانی در سوریه و دیگر مناطق اقدام کنیم. گانتس وضعیت خاورمیانه را بی ثبات توصیف کرد و مدعی شد از یک دهه پیش تاکنون شاهد بی ثباتی در منطقه هستیم.

گانتس افزود همه قدرت‌های بزرگ در خاورمیانه منافعی دارند و اسرائیل باید روابط خود با دیگر کشور‌های منطقه و قدرت‌های بزرگ را حفظ کرده و اطمینان حاصل کند که در این دوره که در آن همه چیز متزلزل است، وارد گرداب نمی‌شود. تل‌آویو باید همراه با دیگر کشور‌های دنیا برای آسیب زدن به ایران و تاثیرگذاری بر رویداد‌های داخلی آن تلاش کند.

وزیر جنگ صهیونیست‌ها در پایان ادعا‌های خود علیه جمهوری اسلامی گفت: ایران هنوز به دنبال دستیابی به سلاح‌های هسته‌ای است. این کشور در تمامی مناطق جهان و خاورمیانه گروه‌های نیابتی دارد، ما نباید این خطرات را نادیده بگیریم. گانتس تداوم فشار بر ایران و اقدام قاطع برای تداوم تحریم‌ها را بالاترین هدف رژیم صهیونیستی اعلام کرد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما