کدخبر: ۳۵۵۳۲۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
جزئیات سوء قصد شبانه به بازپرس جنایی تهران

جزئیات سوء قصد شبانه به بازپرس جنایی تهران

اقتصادنیوز : مهاجمان ناشناس در حمله شبانه به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی پایتخت او را هدف سوء قصد قرار دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا، ساعت 8:30 شامگاه دوشنبه 20 مرداد، مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از حمله موتورسواران ناشناس به مرد میانسالی در خیابان فدائیان اسلام خبر داد.

سوء قصد به بازپرس ویژه قتل

با اعلام این خبر بلافاصله مأموران کلانتری 131 شهرری راهی محل حادثه شده و با بدن نیمه جان بازپرس عباس بخشوده از قضات دادسرای جنایی تهران مواجه شدند که نزدیک خودرواش افتاده بود.

وی بلافاصله به یکی از بیمارستان‌های پایتخت منتقل شد و باتوجه به شکستگی جمجمه در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد.در نخستین گام، مأموران به تحقیق درباره این حادثه پرداختند و بررسی‌ها نشان می‌داد که بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی پایتخت شب حادثه برای کشیک باید به دادسرای مرکز می‌رفته و به همین منظور خانه را به قصد رفتن به دادسرا ترک کرده است. اما قبل از آنکه فرصتی برای سوار شدن به خودرواش پیدا کند مورد سوء قصد قرار گرفته است.معاینات پزشکی نیز اعلام کرد که بازپرس جنایی با جسمی سخت مورد حمله قرار گرفته و دو ضربه‌ای که آنها به سر بازپرس بخشوده زده‌اند، باعث شکستگی جمجمه او شده است.

اظهارات شاهدان

یکی از شاهدان ماجرا نیز در تحقیقات گفت: در حال عبور از خیابان بودم که مرد میانسالی از خانه‌اش بیرون آمد و به‌سمت خودرواش رفت. ناگهان موتورسیکلتی با دو راکب که هر دو چهره‌شان را پوشانده بودند به سمت او آمدند. از آنجایی که هوا تاریک بود، متوجه نشدیم که با چه وسیله‌ای به سرش کوبیدند اما بعد از این حمله آنها از محل متواری شدند. می‌خواستیم شماره پلاک موتورسیکلت را برداریم که متوجه شدیم شماره پلاک را مخدوش کرده‌اند.

بازپرس ویژه قتل در بیمارستان

تحقیقات برای دستگیری موتورسواران که به جان بازپرس جنایی سوء قصد کرده‌اند به دستور بازپرس دادسرای شهرری ادامه دارد. این در حالی است که پزشکان وضعیت جسمانی بازپرس جنایی را بحرانی توصیف کردند و وی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است. 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند