کدخبر: ۳۵۵۶۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

آتش‌سوزی در یک فروند لنج در بندر گناوه+فیلم

اقتصاد نیوز : مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از انجام عملیات اطفای حریق موتور لنج باری بدون تلفات جانی در خور بندر گناوه خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: سیاوش ارجمند‌زاده بعداز ظهر امروز از انجام عملیات اطفای حریق موتور لنج باری بدون تلفات جانی در خور بندر گناوه خبر داد و اظهار داشت: ظهر امروز درساعت ۱۳:۱۵ مورخ ۲۳ مرداد ماه و در پی اعلام گزارش مبنی بر آتش سوزی یک فروند موتور لنج باری در خور بندر گناوه بلافاصله شناورهای خدماتی پسر تحت قرارداد اجاره اداره کل بنادر و دریانوردی استان  به همراه شناور آزادی به صورت داوطلبانه در محل حاضر و عملیات اطفاء حریق را آغاز کردند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهرافزود: در همان ابتدای عملیات و به منظور جلوگیری از سرایت آتش به سایر موتور لنجهای، لنج حادثه دیده از مابقی شناورها جدا سازی شد و از توسعه آتش جلوگیری بعمل آمد.

وی اضافه کرد: با گذشت پنج ساعت از شروع عملیات، آتشنشانان، شناورهای آتشخوار و خودروهای آتش نشانی در محل مستقر بوده و عملیات اطفاء حریق همچنان ادامه دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در خصوص تلفات جانی و علت این حادثه بیان کرد:  خوشبختانه این حادثه هیچگونه تلفات جانی نداشته و علت  آتش سوزی در دست بررسی می‌باشد. 

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند