کدخبر: ۳۵۵۷۳۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ظریف با رئیس‌جمهور لبنان دیدار کرد

اقتصادنیوز؛ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در دیدار با میشل عون ابراز امیدواری کرد با همکاری همه طرف‌های سیاسی در صحنه داخلی و انسجام لبنان شرایط پایداری در فضای سیاسی این کشور شکل گیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ آخرین دیدار محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با مقامات لبنانی، عصر امروز (جمعه) در قصر بعبدا و با میشل عون رئیس جمهور لبنان انجام شد.

ظریف با میشل عون دیدار کرد/ اعلام آمادگی ایران برای کمک به لبنان

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار علاوه بر اعلام مراتب همدردی و همبستگی رئیس جمهور و مردم کشورمان به رئیس جمهور و مردم لبنان، از پیروزی لبنان در جنگ ۳۳ روزه که امروز چهاردهمین سالروز آن می‌باشد به عنوان نشانه‌ای از غلبه مردم لبنان بر سختی‌ها و عبور موفق از شرایط حاضر یاد کرد و این روز را به مردم و دولت لبنان تبریک گفت و آمادگی کشورمان برای ادامه کمک‌ها به لبنان را اعلام کرد.

ظریف همچنین ابراز امیدواری کرد با همکاری همه طرف‌های سیاسی در صحنه داخلی و انسجام لبنان شرایط پایداری در فضای سیاسی این کشور شکل گیرد.

میشل عون رئیس جمهور لبنان نیز در این دیدار از اعلام همبستگی رئیس جمهور کشورمان در خصوص انفجار در بندر بیروت قدردانی کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند