تحقیر بارسلونا توسط باوارایی ها/ مسی فقط یک قدم تا گریه کردن+ عکس

کدخبر: 355822
اقتصاد نیوز : شکستی که تیم فوتبال بارسلونا برابر بایرن مونیخ متحمل شد هم پس از سالها خاطره تلخ را تکرار کرد و هم برای مسی یک رکورد منفی جدید به جای گذاشت.

 

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، تیم های فوتبال بارسلونا و بایرن مونیخ جمعه شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تک بازی این مرحله دیدار خود را در شهر لیسبون پرتغال برگزار کردند که در پایان تیم آلمانی با نتیجه عجیب ۸ بر ۲ آبی و اناری های بارسلون را شکست داد.

این شکست آنقدر عجیب بود که در کوتاهترین زمان پس از پایان بازی به تیتر اول بسیاری از رسانه های دنیا تبدیل شد و واکنش های زیادی را به همراه داشت. 

از زمان آخرین شکست سنگین بارسلونا در یک مسابقه که ۸ گل دریافت کرده بود سالها می گذرد. تیم آبی و اناری بارسلون آخرین بار در سال ۱۹۴۶ در یک بازی هشت گل دریافت کرده بود و از آن زمان دیدار برابر بایرن چنین تجربه تلخی را نداشت. 

همچنین این بازی برای لیونل مسی یک شکست سنگین و فراموش نشدنی بود. او در دوران حرفه ای خود چنین شکستی را تجربه نکرده بود و در پایان بازی یکی از غمگین ترین بازیکنان بارسلونا بود که توان بیرون رفتن از زمین را هم نداشت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما