کدخبر: ۳۵۵۹۴۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

مخالفان نتانیاهو: مردم در ورطه سقوط هستند، نتانیاهو در فکر تفریح در ابوظبی

اقتصاد نیوز : رسانه ها از تجمع مخالفان «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی مقابل محل اقامت او در شهر قدس اشغالی خبر دادند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس:  رسانه ها از تجمع مخالفان «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی مقابل محل اقامت او در شهر قدس اشغالی خبر دادند.

به گزارش وبگاه «تایمزاسرائیل» صدها نفر در حال حرکت به سوی اقامتگاه نتانیاهو در قدس اشغالی هستند. گروه ضد فساد «پرچم سیاه» اعلام کرده که این هشتمین تظاهرات سازمان یافته پیاپی در موج اعتراضات اخیر است و انتظار می رود تجمع در حدود 300 مکان برگزار شود.

سازمان دهندگان این تجمعات در واکنش به توافقنامه عادی سازی روابط با امارات متحده عربی عنوان کردند، در حالی که نخست وزیرمشغول ترتیب پروازها برای استخرهای ابوظبی است ، مردم از عدم مدیریت بحرانهای اقتصادی و بهداشتی در ورطه سقوط هستند.

روز جمعه نیز صدها نفر در اعتراض به نتانیاهو تجمع کردند. تظاهرکنندگان خواستار استعفای نتانیاهو به دلیل اتهامات فساد هستند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی چندی قبل شهرک‌نشین‌هایی را که در حال تظاهرات علیه او هستند «آنارشیست» خواند. بنیامین نتانیاهو» در تلاش برای تضعیف مشروعیت اعتراضات روزانه مقابل محل اقامت خود در شهر قدس اشغالی که خواهان استعفای او هستند، معترضان را «آنارشیست» خواند. نتانیاهو با لحنی کنایه‌آمیز گفت: «این برنامه ریزی‌شده‌ترین اعتراضات خودجوشی است که تاکنون شاهده بوده ایم.»

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند