کدخبر: ۳۵۶۰۶۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

شهاب حسینی برای ساخت «همرفیق» مجوز گرفت

اقتصاد نیوز : «همرفیق» یک برنامه ترکیبی و گفت‌وگو محور است که با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی برای پخش در سامانه‌های VOD از سازمان سینمایی مجوز گرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، با صدور مجوز ساخت «همرفیق» به کارگردانی شهاب حسینی این برنامه وارد پروسه جدی‌تری برای پخش می‌شود.

«همرفیق» یک برنامه ترکیبی و گفت‌وگو محور است که با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی برای پخش در سامانه‌های VOD از سازمان سینمایی مجوز گرفته است.

این برنامه که فعلا گفته شده از مهرماه پخش می‌شود، محور هنری و اجتماعی با مهمانانی سرشناس دارد. 

 تهیه کنندگی و نویسندگی  این برنامه برعهده حسن خدادای‌پور است.

بجز این برنامه، روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، همچنین خبر داده است که شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی در جلسه‌های اخیر خود با ساخت دو عنوان داستانی بلند، یک عنوان داستانی کوتاه و دو عنوان مستند موافقت کرده است.

براین اساس پروانه ساخت فیلم داستانی بلند «زمین خاکی» به تهیه‌کنندگی مهری شیرازی، کارگردانی میر حامد میرعظیمی و نویسندگی مریم فهیمی، داستانی بلند «ماجرای مدرسه» به تهیه کنندگی و کارگردانی شاهپور حسینی رابری و نویسندگی نجیبه نعمتی، داستانی کوتاه «زندگی دوباره» به تهیه‌کنندگی محمد مهدی محمدی علی آبادی، کارگردانی و نویسندگی پیام محمودی کردستانی، مستند «شش در چهار» به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی محسن خان‌جهانی و مستند «صنعت یاران» به تهیه‌کنندگی فرهاد مقربی، کارگردانی و نویسندگی آبتین فضائلی صادر شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند