بازداشت حمیدرضا حیدریان؛ زنگ خطر برای حلقه کرمانشاهی‌ها

کدخبر: 356379
اقتصادنیوز : روز گذشته خبر رسید که حمیدرضا حیدریان از دیگر نیروهای قالیبافی و نزدیک به عیسی شریفی بازداشت شده است. حیدریان در دوره قالیباف معاون خدمات شهری شهرداری تهران بود و گفته می‌‌شد پس از وداع قالیباف با شهرداری به کرمانشاه رفته و در کارخانه بزرگ کولرسازی خود مشغول به کار است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویداد۲۴ ،بعضی رسانه‌های خبری در گزارشی نوشتند که حمیدرضا حیدریان بازداشت شده است. این خبر را نخستین بار سایت اعتماد آنلاین منتشر کرده و البته هنوز قوه قضاییه آن را رسما تایید نکرده اما برخی سایت‌های اصولگرا مثل صراط نیوز که ارتباط نزدیک‌تری با نهادهای امنیتی دارند، آن را تایید کرده‌اند. حمیدرضا حیدریان مدیر عامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران بود که ارتباط نزدیکی با عیسی شریفی داشت.

حیدریان از اسفند ۸۷ تا مهر ۹۴ در دوره حضور محمدباقر قالیباف و عیسی شریفی در شهرداری تهران مدیر عامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری بود و بعد از آن قائم مقام معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران شد. محمدرضا حیدریان به عنوان نماینده شهرداری تهران، نایب رئیس شرکت عمران و نوسازی ری هم بود.

مدت‌هاست از حیدریان خبری در دست نیست و معلوم نیست چه می‌کند؛ خبر بازداشت او، تنها خبری بود که پس از مدت‌ها درباره او به گوش رسید. برخی منابع خبری نوشته‌اند که بازداشت حمیدرضا حیدریان به پرونده مالی شهرداری و عیسی شریفی مرتبط است. در دوران قالیباف واگذاری برخی املاک، حاشیه‌های زیادی برای شهرداری ایجاد کرد.  

 از تیم کرمانشاهی‌های شهرداری تهران، عیسی شریفی و حمیدرضا حیدریان فعلا وضعیت مناسبی ندارند و باید تا روزهای آینده منتظر ماند که سخنگوی قوه قضاییه اطلاعی درباره این پرونده بدهد یا جلسات دادگاه آنها علنی برگزار شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما