محمدرضا شجریان همچنان در بخش مراقبت ویژه

کدخبر: 356469
اقتصاد نیوز : بیمارستان جم در اطلاعیه ای اعلام کرد که استاد محمدرضا شجریان در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان تحت نظر تیم پزشکی قرار دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در اطلاعیه بیمارستان جم که روز سه شنبه انتشار یافته، آمده است: «در راستای اطلاع رسانی به مردم هنردوست و هممیهنان عزیز باستحضار می رساند، علی الرغم شایعات متعدد، شرایط استاد شجریان نسبت به روز قبل تغییری نداشته اند و در حال حاضر در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان جم تحت نظر تیم پزشکی می باشند.»

 استاد محمدرضا شجریان روز شنبه ۲۵ مرداد ماه به علت افت سطح هوشیاری، افت فشار خون و شوک سپتیک در بخش «آی سی یو» بیمارستان جم تهران بستری شد.

وی بهمن سال گذشته نیز به علت بروز مجدد اختلالات ریوی ناشی از بیماری قلبی در بیمارستان جم بستری شد و بامداد روز جمعه دوم اسفند ۹۸ همایون شجریان فرزند وی با انتشار تصویری از نمایشگر علایم حیاتی پدر از دوستداران وی رفع نگرانی کرد.

«خسرو آواز ایران» پنجم فروردین سال جاری با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شد و بر اساس اعلام هیات مدیره بیمارستان جم اقدامات درمانی وی زیر نظر پزشکان معالج در خارج از بیمارستان انجام گرفت.

استاد شجریان برجسته‌ترین هنرمند عرصه آواز و موسیقی سنتی کشور است و از وی با عنوان «خسرو آواز ایران» یاد می‌شود.

وی نوروز ۹۵ با انتشار ویدئویی ضمن تبریک سال نو، از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد و پس از آن تاکنون تحت نظر پزشکان به مداوا مشغول است. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما