کدخبر: ۳۵۶۷۴۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بمب گذاری در رشت صحت دارد؟

اقتصادنیوز : فرمانده انتظامی رشت شایعه بمب گذاری در خیابان شهید مطهری این شهر را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علی رمضانی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت: ظهر امروز شایعاتی مبنی بر بمب گذاری در خیابان شهید مطهری رشت و حضور پلیس برای تخلیه واحد‌های مسکونی در فضای مجازی منتشر شد که این موضوع اساسا کذب بود.

او افزود: حضور مأموران انتظامی در این محل، به دلیل رسیدگی به پرونده دستگیری قاچاقچیان عتیقه و کشف اقلام و تجهیزات حفاری غیرمجاز بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با انتقاد از انتشار اخبار کذب در فضای مجازی و تشویش اذهان عمومی اظهار داشت: مأموران انتظامی برابر وظایف خود همه روزه در نقاط مختلف شهر مأموریت انجام می‌دهند و حضور نیرو‌ها و عوامل گشت انتظامی در محل دستگیری، کشف یا وقوع جرم، امری عادی و اجتناب ناپذیر است.

سرهنگ رمضانی از دستگیری ۴ متهم در این عملیات خبر داد و گفت: موضوع بمب گذاری اساسا کذب بود و ترک منازل مسکونی توسط شهروندان نیز برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی انجام شد.

او به عزم پلیس برای شناسایی و برخورد با عوامل انتشار این شایعه اشاره و تصریح کرد: نیروی انتظامی برای تأمین امنیت و آسایش ذهنی و عینی شهروندان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد و از شهروندان انتظار داریم به شایعات بی اساس توجه نکنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند