کدخبر: ۳۵۶۹۰۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

میرسلیم از هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت می‌کند

اقتصاد نیوز : نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مبنی بر عدم ارائه اسناد توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: سید مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مبنی بر عدم ارائه اسناد، گفت: از این جانب دعوت کتبی نشده بود برای حضور در جلسه و ارائۀ اسناد؛ صرفا آقای پاشایی دبیر هیئت شفاهی از من خواست در جلسه حاضر شوم برای مبادلۀ نظر و این جانب در جلسه حاضر شدم و توضیحاتی دادم از جمله این که شکایت آقای رضائی رئیس کمیسیون عمران بی مورد است زیرا تا کنون این جانب ذکری از ایشان نکرده ام و اگر ایشان خودش احساس اتهام می کند به رفتار خودش برمی گردد.

میرسلیم افزود: از من خواستند که نسخه ای از اسنادی که به دادستانی داده ام را تقدیم ایشان کنم و من هم قول دادم به دست اقای پاشایی برسانم و اساسا قراری نبود که در آن جلسه این جانب اسنادی را ارائه دهم.

وی با اشاره به اینکه برای گرفتن اسناد اعترافات باید از دادستانی استعلام کنند، تصریح کرد: به اعضای محترم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفتم که برای دستیابی به اعترافات نائب رئیس وقت کمیسیون عمران دربارۀ دریافت 65 میلیارد تومان باید از دادستانی استعلام کنند و این موضوع بخشی از پروندۀ آقای عیسی شریفی و هولدینگ یاس است که در دوران شهرداری شهردار اسبق تأسیس شده است.

وی در پایان با هشدار و تذکر به انتشار این گونه اخبار ناقص، گفت: خبر منتشر شده در خانۀ ملت ناقص و جهت دار است و امیدوارم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برای حفظ آبروی خود و رعایت انصاف آن را اصلاح کند و الا ناگزیر می شوم از طرز کار آن هیئت به کمیسیون اصل نود شکایت کنم.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند