تهران خنک می‌شود

کدخبر: 357172
اقتصاد نیوز : مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در تهران هم روند کاهشی دما را تا روز چهارشنبه خواهیم داشت و دمای تهران از چیزی که امروز بین ۳۹ تا ۳۸ درجه است به حدود ۳۱ درجه خواهد رسید، یعنی حدود ۶ الی ۷ درجه در طول هفته کاهش خواهیم داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش دمای ۶ الی۷ درجه‌ای هوای تهران در طول هفته خبر داد.

«صادق ضیائیان» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی با اشاره به ورود سامانه‌ی بارشی در کشور گفت: این سامانه از شمال غرب وارد می‌شود و در حال حاضر هم استان گیلان درگیر بارش است، انتظار داریم بارش‌ها در شمال غرب کشور، همچون آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل و به ویژه در مناطق شمالی این استان‌ها اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: استان‌های ساحلی دریای خزر امروز بارش خواهند داشت و همچنین در جنوب کشور در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و ارتفاعات شمالی استان کرمان بارش‌هایی را خواهیم داشت.

ضیائیان با اشاره به بارش‌های فردا، افزود: فردا بارش‌ها به صورت گسترده‌تر در شمال غرب کشور، یعنی استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و همچنین استان‌های ساحلی دریای خزر، گیلان، مازندران و گلستان هم درگیر بارش خواهند بود که این بارش‌ها در استان گیلان قابل ملاحظه است، یعنی میزان آن بسیار زیاد است.

به گفته‌ی مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی، بارش‌ها از فردا تا چند روز آینده در جنوب استان کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شمال استان هرمزگان خواهیم داشت.

ضیائیان افزود: در تهران هم روند کاهشی دما را تا روز چهارشنبه خواهیم داشت و دمای تهران از چیزی که امروز بین ۳۹ تا ۳۸ درجه است به حدود ۳۱ درجه خواهد رسید، یعنی حدود ۶ الی ۷ درجه در طول هفته کاهش خواهیم داشت.

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما