افشاگری تاجگردون با هشتگِ «دستمال کثیف»

کدخبر: 357233
اقتصادنیوز :‌تاجگردون؛ نماینده سابق که اعتبار نامه‌اش در مجلس رد شد، در توئیتی مدعی شد زاکانی برادر داماد خودش را به عنوان معاونش انتخاب کرده است!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویداد۲۴ طی روز‌های اخیر مسعودی اصل عضو رسمی مرکز پژوهش‌های مجلس با حکم زاکانی از سمت خود برکنار شد.

نماینده اسبق کهگیلویه با اشاره به این برکناری در توییتی نوشت:«آقای زاکانی، گیرم غلامرضا تاج گردون مشکل داشتند، ولی دکتر «مسعودی اصل» بعنوان یک اصولگرای ناب در استان ما چه مشکلی داشتند که ایشان را از قائم مقامی مرکز پژوهش برداشتید. در حالی که نامبرده نیروی رسمی مرکز پژوهش‌ها است که پلکانی تا قائم مقامی رسیدند پس این است انقلابیگری به سبک زاکانی». مسعودی اصل از نیرو‌های شاخص و توانمند اصولگرایی و عضو رسمی مرکز پژوهش‌های مجلس است که با حکم زاکانی از سمت خود برکنار شد.

 هشتگِ دستمال کثیف

همزمان غلامرضا تاجگردون، نماینده سابق مردم گچساران، که اعتبارنامه او در مجلس یازدهم تایید نشد؛ در توئیتی نوشت: زاکانی برادر داماد خودش را گذاشت معاونش. زمان بررسی اعتبارنامه در جلسه از من سوال کرد میلاد کرمی دایی زاده شماست و چرا در پتروشیمی کار می‌کند. گفتم پتروشیمی هزار نفر کار می‌کند اینم یکیش. مادر بزرگ پدر میلاد کرمی میشه دختر دایی من. گفت این یعنی رانت قضاوت با شما.

تاجگردون

 

تیتر یک
  • افزایش ۱۰۹ درصدی خروج پول حقیقی

    در معاملات امروز سهم‌های خودرویی بیشترین تقاضا و بیشترین ورود پول حقیقی را ثبت کردند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما