پیام صریح ارتش به دولتمردان

کدخبر: 358145
اقتصاد نیوز : ارتش جمهوری اسلامی در پیامی به مناسبت هفته دولت از دولتمردان خواست:با توجه به فشار آمریکاو بهره برداری از جریان تحریف و توطئه بیش از هر زمانی دیگر برای حل مشکل اقتصادی اقدام کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: شهادت مظلومانه دو تن از یاران خدمتگزار و صدیق انقلاب، شهیدان رجایی و باهنر که به عنوان «هفته دولت» نامگذاری شده است یادآور خلوص، پشتکار و تفکر انقلابی دولتمردانی است که تمام هستی خویش را برای خدمت رسانی به مردم ایران اسلامی، تثبیت آرمان‌های والای انقلاب و سربلندی کشور به میدان تلاش و فعالیت آوردند و به برکت روحیه جهادی و اخلاص شان جادوانه شدند.

ان بیانیه دولت شهید رجایی و شهید باهنر را  «دولت انقلابی» نامیده که در تراز انقلاب اسلامی بود و قابلیت رسیدن به تمدن نوین اسلامی را داشت.

ارتش در این بیانیه تاکید کرد: امروز که دولتمردان بی خرد آمریکا با اعمال راهبرد فشار حداکثری و دسیسه‌های منطقه‌ای از قبیل عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی کشور‌های خودفروخته منطقه، از یک سو به‌دنبال انزوا و مهار سیاسی جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و نظام بین‌الملل بوده و از سوی دیگر با بهره‌برداری از جریان تحریف به‌دنبال کاهش اعتماد عمومی و ایجاد یأس و ناامیدی در مردم هستند، بیش از هر زمانی جا دارد که دولتمردان جمهوری اسلامی ایران با خنثی‌سازی توطئه‌های جریان تحریم و جریان تحریف برای حل مشکلات اقتصادی کشور اقدام جهادی و انقلابی به‌عمل آورند.

این بیانیه می‌افزاید: ضمن ارج نهادن به تلاش‌های دولت خدمتگزار فعلی در شرایط سخت تحریمی یادآور می‌شود، ملت غیور ایران در برهه‌های سخت، آزمون‌های متعددی را در حمایت از انقلاب و دولت‌ها به معرض نمایش گذاشته‌اند؛ از این رو جا دارد رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه در حوزه معیشتی و اقتصادی پرشتاب‌تر از گذشته پیش رود.

در این بیانیه آمده است: ارتش جمهوری اسلامی ایران که همراهی، ایثارگری و حضور موثرش در برهه‌های مختلف انقلاب و دوران دفاع مقدس بار‌ها اثبات شده است، ضمن تسلیت شهادت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، آمادگی دارد محکم و استوار با بهره گیری از منویات فرماندهی معظم کل قوا ضمن انجام مأموریت‌های ذاتی و سازمانی، همانند گذشته برای حل مشکلات معیشتی مردم با دولت همکاری کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما