بایدن، ترامپ را به مناظره طلبید

کدخبر: 358232
جو بایدن نامزد حزب دموکرات دونالد ترامپ رییس جمهور و رقیب او در انتخابات 2020 را به مناظره طلبید تا دروغ های او را بر ملا کند.

جو بایدن نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری۲۰۲۰ آمریکا برخلاف توصیه‌های نانسی پلوسی اعلام کرد: حاضر به مناظره با ترامپ هستم. 

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، بایدن در مصاحبه با شبکه ‌ام اس ان بی‌سی گفت: با وی مناظره می‌کنم و مناظره برگزار می‌شود. 

وی با متهم کردن ترامپ به دروغگویی گفت: در مناظره به راستی آزمایی وی می‌پردازم. 

نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزود: همه می‌دانند که این مرد (ترامپ) تمایلی به گفتن حقیقت ندارد. 

بایدن در حالی برای مناظره با ترامپ اعلام آمادگی می‌کند که  پنحشنبه شب پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا به وی توصیه کرد تا با ترامپ مناظره نکند. 

پلوسی روز پنجشنبه در نشست خبری هفتگی خود گفت: بایدن نباید به این مناظره اهمیت بدهد؛ مناظره باید محلی برای گفت‌وگو با مردم آمریکا و نه برای دغلکاری باشد. 

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ادامه داد: به هیچ گفت‌وگویی با او حتی مناظره برای ریاست جمهوری آمریکا مشروعیت نخواهم داد. می‌دانم که ستاد انتخاباتی بایدن طرز دیگری می‌اندیشد اما فکر کردم چیزی که در سال ۲۰۱۶ انجام داد، زننده بود. 

پلوسی اضافه کرد: بسیار ناامید شدم وقتی که رئیس جمهوری به هیلاری کلینتون گفت به جایگاهت بازگرد و احتمالا این بار هم این روش را تکرار خواهد کرد. این مساله باعث تنزل کرامت ریاست جمهوری است کاری که او هر روز انجام می‌دهد. 

دونالد ترامپ در رقابت‌های انتخاباتی ۲۰۱۶ با هیلاری کلینتون رقیب دموکرات خود، از شگرد اهانت و تحقیر طرف مقابل به کرات استفاده کرد و در این رابطه هم مستندی با نام «ترامپ، هنر اهانت» در آمریکا ساخته شده است. 

 

تیتر یک
  • عرضه دلار سه برابر هفته دوم سال شد

    اقتصاد نیوز:حجم عرضه دلار به‌صورت اسکناس در بازار متشکل در هفته اخیر بیش از سه برابر هفته دوم سال جدید بود. این عرضه…

از دست ندهید
بلیط هواپیما