آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها/محور کندوان و آزادراه تهران- شمال یک طرفه می‌شود

کدخبر: 358261
اقتصاد نیوز : رییس پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان و آزادراه تهران - شمال به منظور تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها بعد از ظهر امروز یک طرفه می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران ، گفت: محور کندوان و آزادراه تهران - شمال  به منظور تسهیل در آمد و شد خودرو‌ها بعد از ظهر امروز جمعه ۷ شهریورماه از جنوب به شمال یک طرفه می‌شود.

او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز جمعه ۷ شهریورماه از مرزن آباد به کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ امروز از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به مرزن آباد یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه ۸ شهریورماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال یک طرفه خواهد بود.

او افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۹ و ۱۰ شهریورماه تا ۲ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال یک طرفه خواهد بود.

محدودیت‌های محور هراز

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۸، ۹ و ۱۰ شهریورماه تا ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد بود.

او افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روز‌های پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه ۶، ۷، ۸، ۹ و ۱۰ شهریور تا ۲ بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

محدودیت ترافیکی محور سوادکوه

سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد انواع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یکشنبه ۹ شهریورماه از مسیر شمال به جنوب در محور سوادکوه ممنوع است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما