حمله جدید ترامپ به بولتون:احمق جنگ طلب

کدخبر: 358522
اقتصاد نیوز : ترامپ در رشته توئیتی به کسانی که علیه او حرف زده اند یا در کتاب های خود او را نکوهش کرده اند حمله کرد.از جمله این افراد جان بولتون است که ترامپ او را احمق جنگ طلب خوانده است.

به گزارش  فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در رشته‌ توئیت‌هایی بار دیگر به دو کتابی که اخیراً علیه او نوشته شده‌اند واکنش نشان داد. 

ترامپ در پیام اول خود نوشت: «تنها روشی که یک فرد می‌تواند [به وسیله آن] درباره من کتاب بنویسد این است که آن کتاب تا آخرین حد ممکن محتویات بدی که بیشترشان دروغ باشد داشته باشد. این مثل این است که کسی بخواهد در سی‌ان‌ان و ام‌اس‌ان‌دی‌س (ام‌اس‌ان‌بی‌سی) استخدام شود و بگوید''رئیس‌جمهور ترامپ فوق‌العاده است.'' هیچ شانسی نخواهد داشت. اخبار جعلی!»

رئیس‌جمهور آمریکا در پیام دیگری از برخی افرادی که علیه او کتاب نوشته‌اند نام برده و سعی کرده با استفاده از عبارات تحقیرآمیز از آنها اعتبارزدایی کنند. او جان بولتون را «جنگ‌طلب» و «احمق» توصیف کرده و درباره برادرزاده‌اش، مری ترامپ هم نوشته که «سراسر زندگی‌اش مورد سرزنش و تمسخر قرار گرفته است.»

مری ترامپ، اخیراً با انتشار کتابی دست به افشاگرایی‌هایی در مورد رئیس‌جمهور آمریکا زده است. وی در این کتاب به بررسی ریشه‌های روانشناختی مشکلات رفتاری ترامپ پرداخته است.

مری ترامپ همچنین در کتاب جدیدش روایتی روان‌شناختی از نقش عوامل تربیتی در رفتارهای دونالد ترامپ ارائه کرده است

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما