ترامپ ورشکسته شد

کدخبر: 358577
اقتصادنیوز : هتل لوکسی که در مرکز شهر ونکوور کانادا در سال ۲۰۱۷ در میان اعتراضات علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به نام وی افتتاح شد، اعلام ورشکستگی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رویترز، شرکتی که هتل بین المللی ترامپ در شهر ونکوور کانادا را اداره می کند روز جمعه اعلام کرد که درخواست اعلام ورشکستگی خود را به مراجع ارائه کرده و بیماری همه گیر ویروس کرونا را دلیل از دست دادن درآمد و مشکلات مالی خود دانسته است.

بنا به گزارش تسنیم، شرکت "مشارکت در هتلداری تی ای"TAHMLP  که زیرمجموعه ای از شرکت مالزیایی "تی ای گلوبال" است، اعلام کرد که تعطیلی های موقت ناشی از شیوع کرونا از ماه مارس بر کسب و کار این هتل 69 طبقه تأثیر گذاشته است.

gRJTVDj5g4Wo

شرکت هولبورن گروپ که در ونکوور کانادا مستقر و مالک این برج است، مجوز نامگذاری این پروژه به اسم ترامپ را تحت توافقنامه سال 2013 ارائه کرد.

بر اساس این گزارش، این هتل لوکس در مرکز شهر ونکوور در سال 2017 در میان اعتراضات علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا افتتاح شد.

در بیانیه ای که در پایگاه اینترنتی این شرکت منتشر شده، آمده است: هزینه های جاری آن از زمان شیوع بیماری کووید-19 و فقدان درآمد، شرکت "مشارکت در هتلداری تی ای" را در وضعیت ورشکستگی قرار داده است.

اسنادی که روز پنجشنبه در کانادا ثبت شد نشان می دهد که این شرکت 4.79 میلیون دلار کانادا (3.66 میلیون دلار) بدهکار است و دارایی کل آن 1.1 میلیون دلار کانادا است. بر اساس این بیانیه شرکت "مشارکت در هتلداری تی ای" محل هتل را اجاره کرده و آن را اداره می کند.

طبق گزارش سالانه این شرکت، درآمد این هتل به دلیل کاهش فروش غذا و نوشیدنی ها در سال 2019  4٪ کاهش یافته بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما