یک نماینده مجلس: پاسخی برای مردم در رابطه با گرانی‌ها نداریم

کدخبر: 359824
اقتصاد نیوز : یک نماینده مجلس گفت: ما پاسخی برای مردم در رابطه با گرانی‌ها نداریم، اقداماتی که مجلس در سه ماه گذشته برای کاهش گرانی‌ها انجام داده است، توضیح داده شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۶ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه گرانی تنها دغدغه امروز مردم است، گفت: نبود نظارت، ماشین گرانی را روشن کرده و مردم ضعیف را زیر چرخ‌های خود له می‌کند.

نماینده مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی  خطاب به امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی که ریاست مجلس را برعهده داشت، گفت: ما پاسخی برای مردم نداریم لذا از شما خواهش می‌کنم در رابطه با اقداماتی که مجلس در سه ماه گذشته برای کاهش گرانی‌ها انجام داده است، توضیح بفرمایید.

 امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این نماینده گفت: اوضاع افسارگسیخته، تورم و گرانی برای همه مردم آزاردهنده شده است، مجلس برای مقابله با این مهم که منشأ آن سیاست‌های اشتباه پولی و سیاسی است، اقداماتی انجام داده است، به عنوان مثال کمیسیون اقتصادی به مسئله بازار سرمایه و اصلاح سیاست‌های پولی ورود کرده، همچنین رئیس مجلس با اقتصاددانان و اعضای شورای سران سه قوه جلسات متعددی را داشته است.

وی گفت: باید کمیسیون‌های تخصصی مربوطه ورود جدی‌تری به این موضوع داشته باشند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما