انتصاب یک زن به سمت مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور

کدخبر: 360075
اقتصادنیوز: وزیر کشور زهرا احمدی را به عنوان مدیرکل جدید دفتر تقسیمات کشوری منصوب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا:در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به زهرا احمدی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد تخصص و تجارب ارزشمند و بنا به پیشنهاد معاون سیاسی به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر تقسیمات کشوری منصوب می شوید.

در ادامه این حکم بررسی و تهیه طرح های توجیهی برای ارتقای سطح تقسیماتی مناطق برابر ضوابط و قوانین موضوعه و در راستای رشد و توسعه متوازن و بسط عدالت اجتماعی، ساماندهی و برقراری نظام مطلوب تقسیمات کشوری، کدگذاری و یکسان سازی عناصر و واحدهای تقسیماتی و استفاده از دانش و فن آوری های نوین و به روز و پیگیری لایحه جامع تقسیمات کشوری از جمله اموری برشمرده شده است که اهتمام و تلاش مدیر کل جدید دفتر تقسیمات کشوری برای تحقق آن، با استعانت از درگاه خداوند قادر متعال و ضمن استفاده از توان و همفکری سایر دست اندرکاران و از طریق برنامه برنامه ریزی هدفمند و مبتنی بر اصول و در چارچوب سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید، مورد انتظار وزیر کشور است.
براساس این گزارش، زهرا احمدی کارشناس ارشد حوزه جفرافیا و برنامه ریزی که امروز با حکم وزیر کشور، رسماً مسئولیت دفتر تقسیمات کشوری را بر عهده گرفت، قریب به سه دهه مستمراً در دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور خدمت کرده و پیش از این ریاست گروه مطالعات تقسیماتی را بر عهده داشته است.

 در پی این انتصاب، سید سعید جلالی که از بهمن ماه ۱۳۹۵ به عنوان  مدیرکل تقسیمات کشوری منصوب شده بود، با حکم وزیر کشور، مشاور رحمانی فضلی شد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما