کدخبر: ۳۶۰۱۹۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ترامپ: آمریکایی‌ها عاشق ظرافت همسرم هستند

اقتصاد نیوز : به دنبال سخنرانی ملانیا ترامپ در کنوانسیون حزب جمهوری‌خواه در هفته گذشته، دونالد ترامپ او را فردی توصیف کرده که آمریکایی‌ها «عاشقش» هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ در تازه‌ترین مصاحبه‌اش با شبکه فاکس نیوز به انتقاداتی اشاره کرد که از لهجه انگلیسی بانوی اول آمریکا که زاده اسلوونی است، ناشی شده است. 

از رئیس جمهور ترامپ در مورد رای‌دهندگان زن سؤال شد که او در جلب حمایت آن‌ها با دشواری‌هایی روبه‌رو بوده است. دونالد ترامپ درباره همسرش ملانیا گفت، آمریکایی‌ها «دوستش دارند، عاشق سلیقه، تشخص و ظرافت او هستند». 

او در ادامه گفت: «فکر می‌کنم سخنرانی‌اش فوق‌العاده بود و باید متوجه باشید که انگلیسی زبان اول او نیست.» 

به نوشته ایندیپندنت، پیش از این مصاحبه، کاربران شبکه‌های اجتماعی از جمله بت میدلر، بازیگر سینما، سخنرانی ملانیا ترامپ را در کنوانسیون حزب جمهوری‌خواه به تمسخر گرفته بودند. 

ترامپ گفت: «فکرش را بکنید، نه فکرش را بکنید، چند نفر می‌آیند و جهان را خطاب قرار می‌دهند. او فوق‌العاده بود.» ترامپ همچنین تایید کرد که همسرش در مبارزات انتخاباتی شرکت فعال‌تری خواهد داشت. 

او افزود: «او بیشتر (در مبارزات انتخاباتی) شرکت خواهد کرد. او می‌خواهد این یک پیروزی باشد.» 

خانم ترامپ در سخنرانی هفته گذشته‌اش در کنوانسیون حزب جمهوری‌خواه خانواده‌های آمریکایی را خطاب قرار داد و گفت در همه‌گیری کرونا تنها نیستند.  

با وجود این، جبهه مخالف دستگاه رهبری ترامپ در فضای مجازی نطق خانم ترامپ را تخطئه کردند.  

بت میدلر که بعدا از اظهاراتش عذرخواهی کرد در توییتی نوشت: «نمی‌تواند انگلیسی حرف بزند.» 

او همچنین بانوی اول آمریکا را «یک خارجی غیرقانونی» خوانده بود. 

بت میدلر بعدا اذعان داشت که تمسخر همسر رئیس جمهور «اشتباه» بوده است. خانم ترامپ ضمن سخنرانی‌اش گفت پس از گذراندن سال‌های کودکی‌اش در اسلوونی کسب شهروندی آمریکا «غرورآمیزترین  لحظه زندگی‌اش بود.

این مطلب برایم مفید است
52 نفر این پست را پسندیده اند