عاملان تخریب رستوران بازار تهران دستگیر شدند

کدخبر: 360218
پلیس پایتخت از دستگیری عاملان تخریب رستورانی در بازار تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، با تلاش مأموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت 2 نفر از عاملان درگیری و تخریب رستورانی در بازار تهران شناسایی و در کمتر از24ساعت در مخفیگاهشان دستگیر شدند. 

برپایه این گزارش، در پی درگیری منجر به تخریب در یک رستوران معروف در بازار تهران که در اواخر شب پانزدهم شهریور رخ داد، تیم های عملیاتی پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت تحقیق و بررسی در این خصوص را آغاز و برای شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه وارد عمل شدند.

مأموران پلیس پس از بررسی های میدانی و پایش اطلاعاتی، هویت متهمان که از مشتریان این رستوران بوده و این محل را پاتوقی برای خود قرار داده بودند، شناسایی کردند.

همچنین در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد عاملان تخریب در شب حادثه به علت اختلاف حساب و مشکلات شخصی با چند نفر دیگر که در این رستوران حضور داشتند درگیر شده و این درگیری منجر به تخریب رستوران شده است.

 بنابراین گزارش، پس از اینکه نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت، صبح روز یکشنبه شانزدهم شهریور ماه اکیپی از ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی به مخفیگاه متهمان در حوالی شوش اعزام و موفق شدند دو نفر از عاملان اصلی را دستگیر کنند.

متهمان پس از انجام بازجوئی های اولیه به جرم خود اعتراف کرده و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

منبع: اقتصاد نیوز
تیتر یک
  • پشت پرده افت قیمت وارداتی ها؛

    ارزیابی بازار خودروهای پرطرفدار وارداتی نشان دهنده آن است که برخی از مدلهای وارداتی در بازار افت قیمت ۸۰ تا ۴۵۰…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید