کدخبر: ۳۶۰۳۲۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

خبر عجیب درباره مبتلا شدن ۳۷ دانش آموز یک مدرسه به کرونا

اقتصادنیوز : رئیس روابط عمومی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان با تکذیب ادعای مثبت شدن تست کرونای ۳۷ دانش‌آموز هفت تا ۱۰ ساله در مدرسه‌ای در شهر سیرجان گفت: مجموع بستری‌شدگان کرونا در سیرجان ، ۱۸ نفر بوده که در بین بستری‌شدگان هم هیچ کودک و نوجوانی نداریم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، امروز در فضای مجازی پیامی منتشر شده و در حال دست به دست شدن است که نویسندگان آن مدعی شده‌اند طی 24 ساعت گذشته، تست کرونای 37 دانش‌آموز هفت تا 10 ساله در شهر سیرجان و در مدرسه مثبت شده است.

شایعه‌پردازان در ادامه اعلام کرده‌اند که حال 16 نفر از این دانش‌آموزان هم وخیم است! رئیس روابط عمومی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان با تکذیب این ادعا گفت: مجموع بستری‌شدگان کرونا در دو بیمارستان امام رضا(ع) و غرضی شهرستان سیرجان تا ظهر امروز سه‌شنبه 18 شهریورماه، 18 نفر بوده است و در بین بستری‌شدگان هم هیچ کودک و نوجوانی نداریم.

سیدعلی آتشی‌پور با بیان اینکه وضعیت کرونا در سیرجان همچنان قرمز است، افزود: کل موارد مثبت قطعی در مناطق تحت پوشش دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان از ابتدا تاکنون یک‌هزار و 775 نفر بوده که از این تعداد، 665 نفر بستری شده و از خدمات بیمارستانی استفاده کرده‌اند.

وی گفت: متاسفانه از ابتدای اپیدمی تاکنون 34 نفر از بیماران کرونا در این شهرستان نیز جان خود را از دست داده‌اند و طی یک روز اخیر نیز، سه بیمار جدید کرونا در شهرستان سیرجان بستری شده‌اند.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند