پشت پرده فضاسازی برخی کانال‌های ضدایرانی از زبان روحانی

کدخبر: 360436
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور گفت: کشور ما در تیر و مرداد در مسیر رشد اقتصادی قرار گرفته است. اینکه شرکت‌های بورسی صنعتی ما در مرداد امسال نسبت به مرداد سال قبل ۲.۸ درصد رشد دارند، نشانه این است که ملت ما در مسبر جهش تولید است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، حجت الاسلام والمسلمین روحانی در جلسه هیات دولت گفت: من از همه ملت ایران، از همه قوا و کارگزاران، دستگاه اجرایی که همه توان خود را بکار گرفتند، قدردانی می‌کنم. در این ۷ ماه گذشته هم با کرونا و تحریم مواجه بودیم و هم ماه فروردین و اردیبهشت، تقریبا دروازه‌های صادرت و واردات ما بسته بود و هنوز هم مثل روز اول نشده است اما بعد از سه ماه شرایط ما عادی است.

رئیس‌جهور تصریح کرد: کشور ما در تیر و مرداد در مسیر رشد اقتصادی قرار گرفته است. اینکه شرکت‌های بورسی صنعتی ما در مرداد امسال نسبت به مرداد سال قبل ۲.۸ درصد رشد دارند، نشانه این است که ملت ما در مسبر جهش تولید است. از طرفی این مساله نشانه این است که دشمنان ما هم شکست خوردند ولو اینکه در تبلیغات خودشان یکسری کانال درست کردند، که همه می‌دانند با پول چه کسانی اداره می‌شود، و علیه منافع و استقلال ایران فعالیت می‌کنند.

روحانی گفت: اسم این کانال‌ها، کانال‌های ضد ایرانی است و هر روز می‌خواهند با هر بهانه‌ای به یک نگرانی دامن بزنند و التهاب آفرینی کنند و آرامش را از مردم بگیرند. البته همیشه هم رسوا و مفتضح می‌شوند و همیشه هم ملت ایران پاسخ قوی به آنها دادند.

وی گفت: آن روز که مغازه‌ها می‌خواست باز شود جیغ آنها بلند شد که نان مردم یا جان مردم؟ اما آبرویشان رفت. دیدند هم جان مردم هست و هم نان مردم. در روزهای اخیر هم که دنبال بحث آموزش بودند و خیلی عصبانی هستند که کشور در مسیر درست حرکت می‌کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما