کدخبر: ۳۶۰۵۱۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
دستگیری پدری که کودکش را وادار به مصرف مواد مخدر می کرد

دستگیری پدری که کودکش را وادار به مصرف مواد مخدر می کرد

اقتصاد نیوز : رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا اعلام کرد: عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک ۳ ساله به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایلنا: سرهنگ مصطفی نوروزی با اعلام این خبر گفت: در پی انتشار نماهنگی مبنی بر وادار کردن استعمال مواد مخدر توسط پسر بچه ۳ ساله در فضای مجازی که باعث جریحه دار شدن احساسات عمومی و واکنش کاربران به انتشار نماهنگ شده بود، کارشناسان پلیس فتا تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند.

وی افزد: در بررسی‌های فنی و کارشناسی پلیس فتا، متهم در یکی از استان‌های کشور شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، این فرد که پدر کودک است، دستگیر شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس از مواجهه با ادله جرم ضمن اعتراف به بزه ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ نوروزی خاطرنشان کرد: متهم؛ انگیزه اصلی خود را از این اقدام غیر انسانی، شوخی و سرگرمی در جمع خانوادگی اعلام و اقرار کرد که هرگز تصور نمی‌کردم این نماهنگ که توسط یکی از اعضای خانواده تهیه و در فضای مجازی منتشر شده است، واکنش منفی کاربران را به همراه داشته باشد.

رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا در خاتمه به تمامی کاربران فضای مجازی توصیه کرد: از ارتکاب به اقدامات مشابه به دلایل مختلف از جمله جمع آوری دنبال کننده و بازدید کننده خودداری و در صورت مشاهده موارد مشکوک، آن را از طریق سایت رسمی پلیس فتا به نشانی www.cybre police.ir قسمت گزارشات مردمی منعکس کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند