پیداشدن نوزاد 2 روزه مجروح شده با چاقو در خیابان!

کدخبر: 360719
اقتصادنیوز : نوزادی که در کمرش جای چندین جراحت با چاقو دیده می‌شد در خیابان پیدا شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نوزادی که تنها ۴۸ ساعت پس از تولدش در خیابان رها شده بود با تنی زخمی پیدا شد. این نوزاد در حالی که چندین جراحت ایجادشده با چاقو در کمرش دیده می‌شد توسط یک عابر پیاده پیدا شد. «دیگو سباستین پنایو» ۳۱ ساله که صاحب یک کلوپ بازی است این کودک را در پیاده روی خیابانی در شهر «پوساداس» پیدا کرد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی آرژانتین این نوزاد که هویتش مشخص نشده در حالی که میان یک کیسه پلاستیکی قرار داده شده بود در گوشه‌ای از خیابان رها شده بود. این اتفاق در شهر «پوساداس» واقع در شمال شرقی آرژانتین رخ داد.

پیداشدن نوزاد مجروح شده در خیابان!

پنایو این نوزاد را که دارای علائم حیاتی بود به نزدیکترین ایستگاه پلیس تحویل داد و کودک بلافاصله به بیمارستان دکتر فرناندو بارییِرو منتقل شد. پزشکان بیمارستان تخمین زدند که تنها حدود ۴۸ ساعت از تولد این نوزاد می‌گذرد که جای چندین زخم در پشت کمرش دیده می‌شد.

پیداشدن نوزاد مجروح شده در خیابان!

پلیس آرژانتین موفق شد مادر این کودک را شناسایی و بازداشت کند. بنا به گفته پلیس، مادر این دختر پس از تولد فرزندش در بیمارستان دکتر رامون مادارایگا تِرِبل، او را در نزدیکترین خیابان رها کرده بود. خوشبختانه به اندام‌های حیاتی کودک آسیبی وارد نشده و حال این کودک مساعد است.

پیداشدن نوزاد مجروح شده در خیابان!

گفتنی است؛ هنوز مشخص نیست آیا مادر این کودک به قصد کشتن فرزندش او را با چاقو اینچنین زخمی کرده است. تحقیقات پلیس از مادر کودک ادامه دارد.

پیداشدن نوزاد مجروح شده در خیابان!

تیتر یک
  • تکاپوی جمهوری‌خواهان برای سرقت انتخابات‌های آتی؛

    اقتصادنیوز- جمهوری‌خواهانی که در راستای اعمال محدودیت بر روند اخذ رأی، لوایحی را در مجالس قانون‌گذاری ایالتی پیش…

از دست ندهید
بلیط هواپیما