کدخبر: ۳۶۰۷۹۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

آخرین اخبار از وضعیت درمانی آیت الله صانعی

اقتصادنیوز: پنج‌شنبه شب در پی زمین خوردن وآسیب‌دیدگی آیت الله یوسف صانعی از مراجع تقلید شیعه مقیم قم،ایشان به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش اقتصادنیوز یکی از پزشکان مطلع در باره  آخرین وضعیت درمانی ایشان به شفقنا گفت، از همان لحظات ابتدایی انتقال این مرجع تقلید شیعه به بیمارستان، تمام اقدامات لازم صورت گرفت تا با تشخیص صحیح و دقیق ابعاد و میزان مصدومیت، مراحل درمان آغاز شود.

این پزشک مطلع افزود: همان طور که قبلا اطلاع داده شد،  آیت الله صانعی دجار شکستگی لگن و استخوان دست شده اند، که باید با تصویر برداری ها و انجام آزمایشات مقدماتی، آماده عمل جراحی شوند و در حال حاضر مراحل مشاوره های پزشکی در حال انجام است که اگر همه پاسخ ها مثبت باشد، آنگاه عمل جراحی بر روی ایشان انجام خواهد شد.

این کادر درمانی حال عمومی  آیت الله صانعی را با ثبات و رضایت بخش توصیف کرد، اما یادآور شد که طبیعت این شکستگی ها به گونه ایست که فشار زیادی را به بیمار مخصوصا در سنین بالاتر وارد می سازد و تلاش تیم پزشکی بر آن است که عوارض این مصدومیت را به حداقل برساند و ان شاء الله با دعای مومنین هر چه سریعتر ایشان بهبود یابند.

 
 
این مطلب برایم مفید است
67 نفر این پست را پسندیده اند