کدخبر: ۳۶۰۸۷۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کیهان به منتقدان خود: نمی بینید ما چقدر منصف هستیم؟

اقتصاد نیوز : پنج‌شنبه هفته گذشته مدیر مسئول کیهان طی یادداشتی از موج تخریبی روزهای اخیر علیه حجت‌الاسلام پناهیان انتقاد و حمله‌کنندگان را به انصاف و پیشگیری از سوء‌استفاده دشمنان دعوت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه کیهان، این یادداشت و دفاع منطقی از یک چهره فرهنگی و مذهبی کشور که این روزها مورد هجوم چند گروه مختلف -از ضدانقلاب خارج‌نشین تا مدعیان اصلاحات و برخی از مدعیان عدالت‌خواهی- قرار گرفته، به مذاق عده‌ای از مدعیان اصلاح‌طلبی که سوژه‌ای برای حمله به نیروهای انقلاب یافته بودند، خوش نیامد.

نمونه بارز و شاخص رویکرد کیهان درباره مسائل خصوصی و زندگی شخصی افراد را می‌توان در ماجرای شهردار اسبق تهران مشاهده کرد. در حالی که حتی رسانه‌های مدعی اصلاحات نیز از پرونده جنایی محمدعلی نجفی نگذشته و با آب و تاب فراوان به آن پرداخته و بعضاً بی‌انصافی و بی‌اخلاقی درباره قربانی ماجرا را به اوج رسانده بودند، کیهان به حداقلی‌ترین شکل ممکن با ماجرا برخورد و فقط به ذکر اصل خبر به‌صورت بسیار خلاصه بسنده کرد و یا مدیر مسئول کیهان در مصاحبه با واشنگتن‌پست هنگامی که با پرسش خبرنگار درباره اختلافش با ظریف روبه‌رو می‌شود، می‌گوید ما با آقای ظریف اختلاف سیاسی داریم ولی یک موی او را با تمامی اعضای تیم‌های مذاکره‌کننده ۱+۵ عوض نمی‌کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند