کدخبر: ۳۶۱۱۲۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

موضوع نامه حناچی به دفتر رهبر انقلاب چه بود؟

اقتصاد نیوز : علیخانی از ارسال نامه حناچی شهردار تهران به دفتر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در این نامه در ارتباط با موضوعات حمل و نقل عمومی از ایشان درخواست کمک شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمد علیخانی در رابطه با آخرین وضعیت ورود اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران اظهار کرد: بر اساس توافقی که با شرکت ایران خودرو دیزل انجام شده قرار است در مجموع ۲۵۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت اضافه شود.

وی افزود: طبق آخرین رایزنی‌های صورت گرفته این تعداد اتوبوس به صورت تدریجی وارد چرخه حمل و نقل عمومی خواهند شد که از آخر شهریور ورود اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های جدید آغاز خواهد شد و در یک بازه زمانی مشخص تعداد اشاره شده وارد چرخه حمل و نقل خواهند شد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران همچنین از تلاش مدیریت شهری برای اجرای وعده دولت در ارتباط با ورود اتوبوس‌های جدید به پایتخت خبر داد و گفت: دولت وعده داده است ۱۹ هزار اتوبوس برای کل کشور وارد چرخه حمل و نقل عمومی شود که از این تعداد ۴ هزار اتوبوس سهم شهر تهران است که متأسفانه تا به امروز وعده دولت محقق نشده است.

علیخانی همچنین از ارسال نامه حناچی شهردار تهران به دفتر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در این نامه در ارتباط با موضوعات حمل و نقل عمومی از ایشان درخواست کمک شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند