تراژدی سها رضانژاد تکرار می شود؟/جوانی دیگر در جنگل های گلستان مفقود شد

کدخبر: 361838
اقتصاد نیوز : با گذشت 24 ساعت از مفقودی جوان 36 ساله در جنگل‌های کردکوی، تلاش امدادگران هلال احمر تاکنون بی‌فایده بوده و این جوان هنوز پیدا نشده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس: عصر روز گذشته جوان 36 ساله‌ای اهل کردکوی که با خودروی خود به سمت جنگل‌های کردکوی رفته بوده دیگر بازنگشت.

پس از گذشت چند ساعت از مفقودی وی، خانواده‌اش در ساعت 23 و 30 دقیقه عصر روز گذشته به مراکز امدادی گزارش مفقودی را اعلام و تقاضای کمک برای یافتن این فرد کردند و عملیات جست‌وجو آغاز و همچنان ادامه دارد.

در همین راستا معاون جمعیت هلال احمر استان گلستان در خصوص جزئیات این مفقودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: پس از اعلام مفقودی، چهار تیم امداد کوهستان و یک تیم آنست جمعیت هلال احمر کردکوی و هلال احمر استان به منطقه اعزام شدند.

13990626000908_Test_PhotoN

سیدرحیم میرکریمی بیان کرد: همچنین تیم سگ‌های جست‌وجو نیز به محل اعزام و عملیات جست‌وجو را برای ساعاتی انجام داد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر همچنان عملیات جست‌وجو ادامه دارد و تا یافتن این فرد تیم‌های جست‌وجو عملیات را ادامه خواهند داد.

گفتنی است، خودروی این فرد نیز در طول مسیر پارک شده پیدا شده و گفته می‌شود فرد مفقودی با فردی دارای اختلافاتی بوده اما هنوز چیزی به اثبات نرسیده و تلاش نیروهای امدادی و پلیس برای یافتن این فرد ادامه دارد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما