ترس و شگفتی ساکنان محلی از دیدن چند یوفو در آسمان

کدخبر: 362043
​اقتصادنیوز: پرواز چندین یوفوی درخشان در میان ابرها ساکنان محلی را به بهت و حیرت فرو برد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یوفو یا همان شیء پرنده ناشناس، شاید کمتر کسی در دنیا پیدا شود که این نام را نشنیده باشد. تاکنون تصاویر مختلفی از آن‌ها در سراسر جهان توسط شهروندان عادی تهیه شده است، اما هیچ کس منشاء دقیق آن‌ها را نمی‌داند.

در حالی که برخی این اشیاء پرنده را تکنولوژی پیشرفته برخی کشور‌های جهان قلمداد می‌کنند، اما برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند. این اشیاء پرنده هر چه که باشند، اما تاکنون کسی نتوانسته روی زمین نشانه‌ای از آن‌ها بیابد و شاید در آینده‌ای نزدیک سرانجام جهانیان منشاء این سفینه‌های درخشان در آسمان را دریابند.

به تازگی رویت تعدادی پرنده درخشان در آسمان شهر «اسپارتنبورگ» واقع در ایالت کارولینای جنوبی آمریکا خبرساز شده است. یک ساکن محلی با نام «هالی کامینز» به همراه تعدادی از دوستان خود در حیاط منزلش حضور داشتند که ناگهان متوجه این اشیاء درخشان در میان بار‌ها شدند. در ویدئویی که توسط خانم کامینز و با تلفن همراهش تهیه شده تعدادی شیء پرنده درخشان در میان ابر‌ها دیده می‌شوند.

این زن ۲۷ ساله در این باره گفت: «تعدادی از دوستانم مهمان من بودند و چند نفر از آن‌ها در حیاط خانه حضور داشتند. یکی از آن‌ها متوجه شد که همسایگان من به آسمان خیره شده اند و به نور‌های درخشانی که چشمک می‌زدند اشاره می‌کنند. من با تلفن همراهم ویدئویی از این اشیاء پرنده که در میان ابر‌ها پرواز می‌کردند تهیه کردم.»

این ویدئو پس از انتشار در ردیت توجه کاربران را به خود جلب کرد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «ناوگان هوایی فرازمینی‌ها.» همچنین انتشار این ویدئو با واکنش یوفوشناس برجسته، «اسکات سی وارینگ» همراه بود. اسکات با انتشار تصاویری از این اشیاء درخشان در وبلاگ خود در این باره نوشت: «چنین اتفاقی در مکان‌های دیگر و نزدیک به ابر‌ها نیز رخ داده است. این‌ها ناوگان هوایی فرازمینی‌ها هستند. این یکی از بهترین ویدئو‌هایی تهیه شده از یوفو بود.»

از دست ندهید
بلیط هواپیما