کدخبر: ۳۶۲۰۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

یک استاد دانشگاه نقل کرد؛

رهبری به دختر و پسری که پوشش مناسبی نداشتند، چه گفتند؟

اقتصادنیوز؛ علی غلامی، استاد دانشگاه خاطره‌ای از کوهپیمایی با رهبری و مواجهه جالب ایشان با دختر و پسر جوانی که از نظر ظاهری (پوشش) وضعیت جالبی نداشتند نقل کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین؛  علی غلامی استاد دانشگاه در برنامه «بدون توقف» در شبکه سه سیما اظهار داشت: خاطرات بسیار زیادی از نوع رفتار حضرت آیت الله خامنه‌ای با جوانان وجود دارد.

وی گفت: یکبار که رهبر انقلاب برای کوهپیمایی تشریف برده بودند با یک دختر و پسر که از نظر ظاهر (پوشش) وضعیت جالبی نداشتند روبرو می‌شوند. در آن لحظه آن دو جوان از اینکه با رهبر معظم انقلاب روبرو شده بودند غافلگیر می‌شوند؛ اما ایشان به آن دختر و پسر می‌گویند: «سلام عیلکم؛ سلام علیکم».

غلامی گفت: رهبر انقلاب از آن دو جوان پرسیده بودند که آیا زوج هستند؛ که در پاسخ شنیده بودند خیر. رهبر انقلاب خطاب به آن دو جوان فرموده بودند: اگر قصد ازدواج داشتید، تشریف بیاورید تا خود من صیغه عقد شما را جاری کنم.

این استاد دانشگاه اظهار داشت: بعد از مدتی همان دو جوان با یک دسته گل به بیت رهبری مراجعه کرده و گفته بودند: الوعده وفا! آماده‌ایم تا رهبر انقلاب صیغه عقد ما را بخوانند. 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند