کدخبر: ۳۶۲۳۳۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کریمی‌اصفهانی، فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد:

ماموریت «محمود احمدی‌نژاد» تمام نشده است

اقتصادنیوز :‌ دبیر کل جمعیت اصناف و بازار و فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه محمود احمدی‌نژاد با درآمدهای ارزی زمان خود می‌توانست کشور را تا ۱۰۰ سال بیمه کند، تاکید کرد وی به دلیل مصلحت‌هایی هنوز رها است و آزاد می‌چرخد. به نظر می‌رسد دستگاه قضا در این رابطه تعلل کرده است، دستگاه‌های امنیتی کشور در این رابطه تعلل کرده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پانا ،احمد کریمی اصفهانی، فعال سیاسی اصولگرا و عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 و لزوم حضور مردم در پای صندوق‌های رای گفت: «به نظر می‌رسد عملکرد دوره‌های مختلف ریاست‌جمهوری باعث شکل‌گیری این وضعیت مردم شده است. در چهار دوره‌ای که سپری کرده‌ایم، بیشترین مشکلات را شاهد بودیم. دو دوره آن مربوط زمان ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد است، که متاسفانه با توجه به فرصت‌های بسیار خوبی که از نظر ارزی برای‌مان پیش آمد، با توجه به عملکرد بسیار بد وی و خیانتی که به ملت کرد، این وضعیت نامناسب برای مردم شکل گرفت. اما چیزی که مردم را تاکنون سرپا نگاه داشته و حامی انقلاب و ولایت هستند، مساله دین‌داری مردم است. مردم در این دروه‌ها به ویژه اکنون از نظر اقتصادی در وضعیتی قرار گرفته‌اند، که زندگی برایشان خیلی سخت شده است.»

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: «اگر بی‌دقتی بیشتر از این شود، شاید بی‌رغبتی برای مردم شکل بگیرد. مردم مشکلات را به گردن نظام نیاندازند. متاسفانه در شرایط فعلی هر روز مشکلات بیشتر می‌شود و باید دقت کنیم که این مشکلات عواقب بدتری هم دارد. بیکاری و مسائل دیگر را بیشتر کرده است. به اعتقاد من سوء‌مدیریت در دولت فعلی و خیانت‌های ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد، جامعه ما را به وضع نابسامانی کشانده است و امیدواریم مردم ما آگاه باشند و در شرایط حساس انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 به فردی رای دهند که توانایی حل این مشکلات را داشته باشد. امیدواریم شخص خوبی رئیس‌جمهور شود چون هیچکدام از گزینه‌های مطرح این روزها، جوابگوی نیازهای مردم نیست. مردم فکر نکنند با نیامدن سر صندوق، می‌توانند به خواسته‌هایشان دست یابند، بلکه اتفاقا با آمدن سر صندوق و با مشورت، می‌توانند به آن چیزی که می‌خواهند، بهتر دست پیدا کنند.»

عضو موتلفه ‌اسلامی تاکید کرد: «لیس للانسان الا ما سعی، هیچ دستاوردی جز با تلاش انسان به دست نمی‌آید. هیچ ملتی نمی‌تواند به هدفش دست یابد، مگر خودش تلاش کند و به میدان بیاید. مردم باید مشورت کنند، فعالانه وارد شوند و با یک انتخاب خوب، شخصی وارد میدان شود که کارگشا باشد.»

این فعال سیاسی اصولگرا اضافه کرد: «فردی که توانایی بالا داشته باشد، باید برای ما در اولویت باشد. به اعتقاد ما نظامی و غیرنظامی فرقی نمی‌کند ولی ضمن توجه به خواسته‌های مردم، رهبری، دلسوزی به نظام داشته باشد، پاسدار مردم باشد. این نظام هرگاه به مردم تکیه کرده، موفق بوده است. دشمن در حوزه نظامی ما حرفی برای گفتن ندارد ولی تمام سعی خود را متمرکز بر نارضایتی مردم کرده است. اکنون در خیلی از حوزه‌ها در رتبه‌های برتر جهانی قرار داریم و دلیل این هم تکیه بر داخل بوده است.»

اگر شورای نگهبان برای خوشحالی خیلی‌ها، موضوع تعدد نامزدهای انتخابات را در دستور قرار دهد، یکی از بزرگترین ظلم‌ها را به نظام کرده است. می‌تواند حتی دو نفر را نهایی کند. حتی آراء هم اگر به این دلیل کم شود، بهتر است از اینکه نامحرم را تایید کنیم و شرکت‌کننده در انتخابات را بالا ببریم!

کریمی اصفهانی با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز کشورمان، گرانی ارز، بیکاری و ... اظهار کرد: «به نظر می‌رسد هر دولتی که وارد میدان شود و این مسائل را با دست قدرتمند مردم برطرف کند، باید شکل بگیرد.»

وی درباره نقش شورای نگهبان برای ایجاد شور بیشتر انتخاباتی، افزود: «از ابتدای انقلاب تاکنون، جریانی برای تخریب نهادهایی مانند شورای نگهبان تلاش می‌کنند، نهادی که اگر نبود شاید تاکنون انقلاب، استحاله شده بود. این نهاد مرتب کار می‌کند. دقیقا دشمن سم‌پاشی می‌کند تا جاهایی را که موثر هستند، دچار مشکل کند. یکی از چیزهایی که می‌تواند نامحرم‌ها را از جامعه دور کند، همین شورای نگهبان است. هیچ دوره‌ای از انتخابات نبوده که شورای نگهبان تخریب نشود. اما من می‌خواهم تشکر کنم و بگویم شورای نگهبان باید اکنون دقت بیشتری هم داشته باشد. در دوره آقای احمدی‌نژاد به اعتقاد من شورای نگهبان مقداری سستی انجام داد، اصالت وی را اصلا نمی‌شناخت، چطور چنین آدمی را تایید کرد؟ حتما باید شورای نگهبان دقت بیشتری را در زمینه تایید نامزدهای انتخابات داشته باشد.»

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه نباید هر کسی را به عنوان نامزد انتخابات تایید کرد، گفت:‌ «اگر شورای نگهبان برای خوشحالی خیلی‌ها، موضوع تعدد نامزدهای انتخابات را در دستور قرار دهد، یکی از بزرگترین ظلم‌ها را به نظام کرده است. می‌تواند حتی دو نفر را نهایی کند. حتی آراء هم اگر به این دلیل کم شود، بهتر است از اینکه نامحرم را تایید کنیم و شرکت‌کننده در انتخابات را بالا ببریم؛ نامحرم یعنی کسی که نسبت به نظام، ولایت و انقلاب اعتقاد ندارد. هرچند که اکنون هم نسبت به کشورهایی که خیلی ادعای دموکراسی دارند، درصد حضور در انتخابات ما، بیشتر هم بوده است.»

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: «آقای احمدی‌نژاد مکررا درباره بقایی و مشایی تذکر گرفت، ولی برای اینکه در تاریخ بماند در نهایت مقام معظم رهبری به او تذکر کتبی داد . اما علی رغم این هم، بی‌توجهی کرد و گفت ما یک روح هستیم در سه بدن. اگر کار احمدی‌نژاد مقداری ادامه پیدا کرده بود، حتما کشور به سمت دیکتاتوری می‌رفت، چون اون تنها کسی که قبول داشت خودش بود. ماموریت آقای احمدی‌نژاد تمام نشده است، این حرف سنگینی است که من می‌زنم، ولی ایشان برای تخریب و ماموریتش کار ناقصی دارد. خودش هم گفت من کاری می‌کنم که دیگر کسی نتواند اصلاح کند. احمدی‌نژاد تخریبی کرده است که به این راحتی‌ها درست نمی‌شود. در 8 سال ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد، ما بیش از 24 سال درآمد ارزی نفت داشتیم. نفت را میانگین 110 دلار فروخته‌ایم. می‌توانست تا 100 سال مملکت را بیمه کند. با خیانت و با ماموریتی که داشت تمام تخریب‌ها را انجام داد، کاری از تخریب باقی نمانده بود که وی انجام ندهد. من می‌دانم که او هرگز تاییدشدنی نیست، لذا به دلیل مصلحت‌هایی هنوز رها است و آزاد می‌چرخد. به نظر می‌رسد دستگاه قضا در این رابطه تعلل کرده است، دستگاه‌های امنیتی کشور در این رابطه تعلل کرده‌اند؛ من احمدی‌نژاد را از دو کسی که اکنون در حصر هستند، بدتر می‌دانم. احمدی‌نژاد در پنهان از آن‌ها بدتر عمل می‌کند اما در ظاهر، اظهار دین‌داری می‌کند، اظهار حمایت از مستضعف می‌کند، اظهار مقابله با استکبار می‌کند، که این خیانت است. اما هنوز نتواسته‌اند به خوبی ماهیت وی را به ملت نشان دهند. اگر ماهیت او را نشان دهند، مردم متوجه می‌شوند که او چه خیانتی به مردم و نظام و انقلاب و اجتماع ما کرده است.»

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند