کدخبر: ۳۶۲۵۷۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اعتراف فرمانده صهیونیستی درباره ایران

اقتصاد نیوز : فرمانده پدافند هوایی ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه اعتراف کرد که ایران توانمندی این را دارد که سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار دهد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا: «ران کوخاو»، فرمانده پدافند هوایی ارتش رژیم صهیونیستی در گفت‌وگوی اختصاصی با پایگاه خبری عبری زبان «والاه» همچنین اعتراف کرد که به خاطر هراس این رژیم از اقدام انتقام‌جویانه حزب‌الله لبنان، وظایفی که به واحدهای پدافند هوایی اسرائیل سپرده شده بیش از هر زمان دیگری دشوار شده است.

فرمانده پدافند هوایی ارتش رژیم صهیونیستی درباره چالش‌های پیش رو اسرائیل نیز گفت، مساحت اندک این رژیم چالش بزرگی برای سیستم‌ پدافندی است اما با این حال، پدافندهای ما به فرماندهان این امکان را داده که تصمیمات لازم در مکان و زمان مناسب برای پاسخ به حملات خارجی را بگیرد.

در پی حمله اول مردادماه سال جاری رژیم صهیونیستی به سوریه، علی کامل محسن یکی از اعضای حزب‌الله به شهادت رسید.

به دنبال این اقدام متهورانه اسرائیل، رسانه‌های صهیونیستی از آماده‌باش کامل ارتش این رژیم از ترس واکنش حزب‌الله لبنان در مرزهای شمالی این رژیم خبر دادند.

همچنین سید حسن نصرالله ۱۰ شهریور در سخنرانی به مناسبت عاشورای حسینی بار دیگر بر عزم این گروه برای انتقام ریخته شدن خون یکی از اعضای آن در سوریه تأکید کرد.

نصرالله با اشاره به تهدیدهای رژیم اشغالگر صهیونیستی برای ملت لبنان در جنوب این کشور تاکید کرد: معادله‌ای که اسرائیلی‌ها باید به خوبی درک کنند، این است که وقتی شما یک برادر را می‌کشید، ما یک سرباز شما را می‌کشیم و مقاومت در انجام موفق این مأموریت جدی است.   

سید حسن نصرالله در بخش دیگری از صحبت‌های خود اشاره کرد که حزب الله عجله‌ای برای پاسخ به اسرائیل ندارد و در نهایت سربازهای آنها در جاده‌ها ظاهر خواهند شد ...

دبیرکل حزب‌الله لبنان ۲۷ مردادماه نیز تهدید کرد که اگر اسرائیل در ماجرای انفجار اسکله بیروت دست داشته باشد، هزینه سنگینی را خواهد پرداخت.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند