کدخبر: ۳۶۲۹۳۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

انتقاد مجلسی‌ها به حاجی میرزایی

اقتصاد نیوز : سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از انتقاد اعضای این کمیسیون به حاجی میرزایی مبنی بر عدم تدوین زیرنظام‌های سند تحول خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در تشریح جزئیات نشست عصر امروز (سه‌شنبه یکم مهر) اظهار داشت: در این جلسه که محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرروش حضور داشت فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درباره اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرروش بحث و بررسی شد.

وی در توضیح بیشتر افزود: هدف کمیسیون آموزش مجلس آن است که بررسی کنیم چقدر دستگاه‌های متولی وظایف خود را برای اجرای سند تحول اجرایی کرده و به چه اندازه در راستای پیگیری فرمایشات رهبری برای پیاده سازی زیرنظام های سند تحول حرکت کرده‌اند.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: در حال حاضر اسناد کلی درباره سند تحول وجود داشته و شاهد تنظیم زیرنظام‌ها نیستیم که بایستی آئین نامه‌ای برای کارکردها در پیاده سازی سند تحول تدوین شود. 

فلاحی اظهار داشت: حاجی میرزایی در این جلسه تاکید کرد که عزم جدی برای اجرای سند تحول بنیادین در این وزارتخانه وجود دارد، اما سوال اعضای این کمیسیون آن بود که چرا زیرنظام‌ها تدوین نشده است؟ ولی وزیر آموزش و پرورش قول داد که هر چه سریعتر این زیرنظام‌ها تدوین شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند