کدخبر: ۳۶۳۱۵۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
شناسایی سارقان منازل تهران در زندان اصفهان

شناسایی سارقان منازل تهران در زندان اصفهان

اقتصادنیوز : رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۲ برادر سارق خبر داد که با همدستی یکی از دوستانشان از منازل شهروندان سرقت می‌کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران گفت: سی ام تیرماه پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل در کلانتری ۱۱۸ ستارخان تشکیل و با دستور قضایی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی بیان داشت: شاکی با حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی در خصوص جزئیات پرونده به کارآگاهان عنوان کرد، بعد از ظهر بیست و نهم تیرماه برای رفتن به مهمانی از منزل خارج شدم و در نیمه‌های شب پس از بازگشت به منزل با درب تخریب شده واحد مسکونی ام روبرو و متوجه بهم ریختگی خانه و سرقت مقداری طلا، وجه نقد و ۵ عدد ساعت مچی به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شدم.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل به نشانی اعلام شده مراجعه کردند و ضمن بررسی صحنه جرم موفق شدند ۲ تن از سارقان را شناسایی کنند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی بیان داشت: با شناسایی هویت سارقان مشخص شد که هر دو متهم برادر یکدیگر به نام‌های سیامک و سیروس هستند و تا کنون چندین مرتبه به جرم سرقت دستگیر شده‌اند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی به دست آمد که متهمان به تازگی هنگام سرقت توسط ماموران استان اصفهان دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

کارآگاه اختیاری گفت: با هماهنگی‌های قضایی متهمان به تهران منتقل شدند و به سرقت از منزل شاکی اعتراف و اظهار کردند تا کنون با همکاری یکی از دوستانشان چندین فقره سرقت منزل در شمال غرب و غرب تهران مرتکب شده اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سومین متهم پرونده نیز در مخفیگاهش در بیستم و یکم مرداد ماه دستگیر شد، گفت: شناسایی و کشف جزئیات جرایم ارتکابی و شناسایی مالخران و مال باختگان ادامه دارد.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: متهمان تا تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند