ترامپ: انتخابات ۲۰۲۰ به دیوان عالی کشور کشیده خواهد شد

کدخبر: 363202
اقتصاد نیوز : رییس جمهور آمریکا اعلام کرد: مسئله انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ در نهایت به دیوان عالی کشور کشیده خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد فکر می‌کنم مسئله انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ در نهایت به دیوان عالی کشور کشیده خواهد شد.

بر این اساس، ترامپ گفت فکر می‌کنم به همین علت باید ۹ قاضی در دیوان عالی آمریکا داشته باشیم. سناتور لیندسی گراهام، که ریاست کمیته قضایی سنا را برعهده دارد، حتی لازم نیست جلسه استماعی برای نامزد تصدی سمت قضاوت در دیوان عالی برگزار کند و روند انتصاب یک قاضی جدید دیوان عالی باید سریعاً طی شود.

رئیس جمهور آمریکا خاطر نشان کرد: برخی شبکه‌های اجتماعی از قدرت خود سوء استفاده می‌کنند. به زودی برای حل معضل شبکه‌های اجتماعی به نتیجه نهایی می‌رسیم. ما در جریان برگزاری انتخابات به شدت بر شبکه‌های اجتماعی نظارت می‌کنیم.

گفتنی است وزارت دادگستری آمریکا با ارسال پیش نویس قانونی به کنگره برای تقویت نظارت بر اینترنت و فضای مجازی اعلام کرد برخی شبکه‌های اجتماعی از اعتماد به آن‌ها برای تأثیر بر رأی دهندگان در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا سوء استفاده می‌کنند.

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در ۲۹ فروردین۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ با وجود اینکه حجم معاملات اوراق بدهی روندی کاهشی داشت، اما در بالای مرز ۲۰۰ میلیارد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما