کدخبر: ۳۶۳۲۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ترامپ: بایدن سگ دست آموز است

اقتصاد نیوز : ترامپ پس از اعلام حمایت همسر مک کین از بایدن در رقابت های ریاست جمهوری آمریکا، جو بایدن را سگ دست آموز مک کین خواند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، یاهو نیوز نوشت، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری نوشت: شناخت چندانی از سیندی مک‌کین ندارم جز اینکه به درخواست همسرش او را در کمیتهای قرار دادم. جو بایدن سگ دست‌آموز جان مک‌کین بود. تصمیمات بسیار بد درباره جنگ‌های بی پایان و سازمان امور کهنه سربازان آمریکا را من از وضعیت وحشتناکش به مرحله تایید بالا رساندم. هرگز طرفدار جان نبودم. سیندی می‌تواند طرفدار جوی خوابالو باشد!

سیندی مک‌کین که یک جمهوری خواه است، در جریان کنواسیون ملی حزب دموکرات با ارسال ویدیویی از بایدن حمایت کرد. او صبح چهارشنبه بار دیگر در گفت‌وگو با چندین رسانه خبری این تاییدیه را تکرار کرد.

او به ان بی سی گفت: می خواهم حس کنم رئیس جمهوری کشور من به فکر ماست. باور دارم که جو بایدن مرد بهتری است و رئیس جمهوری بهتری خواهد شد. ما چندین دهه دوستی خانوادگی داریم و فرزندان ما در ارتش خدمت کردند. او حامی نیروهاست و می داند این برای کسی که در ارتش بوده چه معنایی دارد. نه تنها علاقه به کسانی دارد که در ارتش خدمت کرده اند، بلکه می داند فرستادن فرزند به نبرد یعنی چه.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند