کدخبر: ۳۶۳۹۶۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

افزایش آمار خودکشی در میان نظامیان آمریکا پس از شیوع کرونا

اقتصاد نیوز : اعزام به مناطق جنگی، فجایع ملی و ناآرامی‌های داخلی از دیگر عواملی است که به آمار خودکشی در میان نظامیان آمریکایی دامن زده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، آمار خودکشی در میان نظامیان آمریکایی در سال جاری میلادی بدلیل عوامل گوناگونی از جمله شیوع کرونا ۲۰ درصد افزایش یافت.

آسوشیتدپرس یکشنبه نوشت: هر چند اطلاعات، ناکافی و خودکشی‌ها دلایل مختلفی دارد، مقام‌های نیروی زمینی و هوایی ارتش آمریکا معتقدند که شیوع کرونا به فشارها و استرس وارده بر نظامیان افزوده است.

اعزام به مناطق جنگی، فجایع ملی و ناآرامی‌های داخلی از دیگر عواملی است که به آمار خودکشی در میان نظامیان آمریکایی دامن زده است.

مقام‌های ارشد نظامی می‌گویند که قصد دارند برای کاستن از فشار بر نظامیان، دوره اعزام سربازان به مناطق جنگ را کوتاه کرده و از سوی دیگر به مسائل رفاهی سربازان و خانواده‌هایشان اهمیت بیشتری بدهند.  

پنتاگون از ارائه آمار سال ۲۰۲۰ درباره خودکشی نظامیان خودداری کرد اما مقام‌های نیروی زمینی می‌گویند که وزارت دفاع در گزارش‌های توجیهی اعلام کرده است که خودکشی نظامیان در سال جاری میلادی حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است.

«جیمز هلیس» از مقام‌های نظامی آمریکا گفت که قرنطینه بعد از شیوع کرونا، مشکلات مالی و معیشتی و تحصیل از راه دور کودکان از جمله موضوعاتی است که به یکباره و ناگهانی رخ داده و فشار زیادی بر نظامیان و خانواده‌هایشان وارد کرده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند