جلو زدن اسرائیل در تعداد مرگ و میر کرونایی از آمریکا

کدخبر: 364311
اقتصاد نیوز : دستگاه اطلاعات رژیم صهیونیستی از پیشی گرفتن این رژیم از آمریکا در مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در مقایسه با جمعیت خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی نوشت، واحد اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی فاش کرد که این رژیم برای نخستین‌ بار از نظر تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا نسبت به جمعیت از ایالات متحده آمریکا پیشی گرفته است و با وجود قرنطینه کامل اراضی اشغالی، این ویروس همچنان به شکل خطرناکی در حال گسترش و شیوع است.

در همین حال، وزارت بهداشت دولت رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) در گزارش روزانه خود درباره آمار مبتلایان به کرونا اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی بعد از انجام ۸۱۰۵ آزمایش افراد مشکوک به مبتلا، ۱۱۲۱ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در اراضی اشغالی شناسایی شد در حالی‌که مجموع بیماران کووید-۱۹ در اراضی اشغالی به ۲۳۳ هزار و ۵۵۴ نفر رسیده تعداد ابتلاهایی که وضعیت‌شان خطرناک است به ۷۵۵ مورد و تعداد مرگ و میر ناشی از کرونا به ۱۵۰۷ تن رسید.

یولی ادلشتاین، وزیر بهداشت دولت رژیم صهیونیستی نیز در گفت‌وگو با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی درباره افزایش آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کرونا در اراضی اشغالی گفت که وزارت بهداشت این رژیم برای سناریوهای دشوار به دلیل افزایش شمار مبتلایان آماده می‌شود.

وی همچنین از احتمال شمار مبتلایانی خبر داد که در وضعیت دشوار این بیماری قرار دارند.

ادلشتاین در ادامه تأکید کرد که قرنطینه متوقف نخواهد شد و هیچ سناریویی برای کاهش ممنوعیت‌ها طی ۱۰ روز آتی وجود ندارد.

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در۲۲ خرداد ۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ با وجود اینکه شاهد رشد ۴۰ درصدی معاملات اوراق بدهی دولت بودیم، اما ارز معاملات بار…

از دست ندهید
بلیط هواپیما