کدخبر: ۳۶۵۰۷۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تظاهرات بحرینی‌ها علیه سفر رئیس موساد

اقتصاد نیوز : شماری از شهرها و شهرک‌های بحرین شاهد تظاهرات مردمی در مخالفت با عادی‌سازی روابط نظام حاکم با رژیم صهیونیستی بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت العهد لبنان نوشت، شهروندان بحرینی در برخی شهرها و شهرک‌های این کشور با برپایی تظاهراتی، تحت عنوان «جمعه سقوط توافق خیانت»، عادی‌سازی روابط نظام حاکم با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات با در دست داشتن پرچم‌های فلسطین و تصاویر مسجدالاقصی و شهر قدس، مخالفت خود را با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و اعلام برائت از عادی‌سازان اعلام و آنها را خائن توصیف کردند.

تظاهرکنندگان شعارهایی در مقابله با حضور صهیونیست‌ها در بحرین همزمان با سفر یوسی کوهن، رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به منامه سر دادند.

معترضان بحرینی پرچم‌های رژیم صهیونیستی را در خیابان‌هایی که شاهد اعتراضات بودند، آتش زدند و بر مخالفت خود با چشم‌پوشی و بی‌توجهی به مقدسات اسلامی فلسطین تاکید کردند.

این تظاهرات بنا به درخواست مخالفان بحرینی در بحبوحه آماده‌باش و استقرار نیروهای امنیتی در شهرها و شهرک‌های مختلف بحرین در تلاش برای ممانعت از جنبش‌های مردمی در مخالفت با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی برگزار شد.

بحرین، چهارمین کشور عربی پس از مصر، اردن و امارات است که برای عادی‌سازی روابط با دولت اسرائیل توافق کرده است.

این توافق پس از گذشت کمتر از یک ماه از توافق صلح امارات و رژیم صهیونیستی تحت نظارت آمریکا حاصل شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند