کدخبر: ۳۶۵۰۸۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ترامپ به مناظره دیر رفت تا تست کرونا ندهد؟

اقتصاد نیوز : مجری و اداره‌کننده مناظره اول دو رقیب انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا گفته «دونالد ترامپ» در محل برگزاری این مناظره به موقع حاضر نشد تا از وی تست کرونا گرفته شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «کریس والاس»، مجری و اداره‌کننده مناظره اول دو رقیب انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا گفته که «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در محل برگزاری این مناظره به موقع حاضر نشد تا از وی تست کرونا گرفته شود.

به نوشته وبگاه خبری «هیل»، والاس در این خصوص گفت زمان رسیدن ترامپ به این مناظره، فرصت کافی را برای تست گرفتن از وی و اعلام نتیجه آن به وجود نیاورد.

به گفته این مجری آمریکایی خانواده ترامپ تا بعد از ظهر روز سه‌شنبه در شهر کلیولند حاضر نشدند تا از آنها تست کرونا گرفته شود بنابراین زمان کافی برای انجام تست و برگزاری مناظره در ساعت ۹ شب وجود نداشت.

والاس همچنین گفت ترامپ و خانواده‌اش تا ساعت ۳، ۴ و ۵ بعد از ظهر هم حاضر نشدند.

وی گفت زمانی که افرادی از دو کمپین انتخاباتی وارد سالن مناظره می‌شوند یک رویه‌ای برای رهایی از بازبینی و نظارت برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

کریس والاس همچنین نسبت به اینکه دست دادن در این مناظره وجود نداشت نیز اظهار خوشحالی کرد.

زمان برگزاری اولین مناظره انتخاباتی بین ترامپ و بایدن روز سه‌شنبه ساعت ۹ شب به وقت محلی (چهارشنبه ۴:۳۰ بامداد به وقت ایران) بود. این مناظره در شهر کلیولند ایالت اوهایو برگزار شد.

دو روز بعد، یعنی بامداد روز جمعه ترامپ با انتشار پیامی در توئیتر از ابتلای خود و همسرش ملانیا به ویروس کرونا خبر داد و به دنبال آن یک مقام کاخ سفید اعلام کرد که علائم خفیف ابتلا در  ترامپ که همانند سرماخوردگی است، در وی پدیدار شده است.

ساعتی بعد از این خبر، رئیس‌جمهور آمریکا با بالگرد به بیمارستان نظامی «والتر رید» در واشنگتن دی سی منتقل شد و مقام‌های این کشور گفتند که او احتمالا چند روزی را در آنجا سپری خواهد کرد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند