اطلاعات کاخ سفید از وضعیت ترامپ دروغ است؟

کدخبر: 365311
اقتصاد نیوز : یک پزشک داروساز آمریکایی اعلام کرد پزشک کاخ سفید تجویز‌های درمانی رئیس جمهور را به درستی اعلام نمی‌کند.

به گزارش اقتصادنیو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه ان بی سی نیوز اعلام کرد، یک داروساز آمریکایی می‌گوید کاخ سفید اطلاعات نادرستی را درباره وضعیت سلامتی و درمانی رئیس جمهور این کشور اعلام می‌کند.

یک داروساز آمریکایی روز یکشنبه اعلام کرد پزشک کاخ سفید نسخه درمانی ترامپ را نادرست توصیف کرده است.

شان کانلی، پزشک کاخ سفید در بیانیه‌ روز جمعه و شنبه یکی از درمان‌های بکار رفته برای رئیس جمهور را «کوکتل آنتی بادی پلی کلونال» توصیف کرد، اما داروسازان آمریکایی به شبکه ان بی سی نیوز اعلام کردند این یک اصطلاح اشتباه برای درمان است.

پزشک کاخ سفید همچنین تلفظ اشتباهی از دارو‌های تجویز شده برای رئیس جمهور آمریکا داشته است که با واکنش پزشکان داروساز همراه شد.

پزشک کاخ سفید با اشاره به آخرین وضعیت سلامت ترامپ که به کرونا مبتلا شده است، گفت: رئیس جمهور آمریکا هنوز از خطر رهایی نیافته است، اما تیم پزشکی او خوشبینی توام با احتیاط دارند.

او ادامه داد: ترامپ کماکان تب ندارد و به دستگاه اکسیژن وصل نیست. شان کانلی روز شنبه نیز اعلام کرده بود در حال حاضر رئیس جمهور نیازی به اکسیژن مکمل ندارد و درمان خود با داروی رمدسیویر را آغاز کرده است.

ترامپ در اولین ساعات روز جمعه در پیامی توئیتری ضمن اعلام ابتلای خود و همسرش ملانیا به کووید ۱۹ گفت به توصیه پزشک معالجش برای درمان به مرکز والتر رید منتقل شده و روند بستری به خوبی پیش می‌رود.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما