کدخبر: ۳۶۵۷۴۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

چند خودرو در پاییز به مراکز معاینه فنی رفته اند

اقتصادنیوز :‌مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: از ابتدای پاییز روزانه ۴۸۰۰ راننده جهت انجام معاینه فنی خودروهایشان به مراکز مربوطه در تهران مراجعه کرده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،حسین مقدم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران درباره میزان مراجعات شهروندان جهت انجام معاینه فنی از ابتدای پاییز اظهار داشت: میزان مراجعات از ابتدای مهر تاکنون نسبت به ماه‌های قبل همچنین مدت مشابه سال پیش 4 تا 5 درصد کاهش یافته است. 

وی گفت: به طور متوسط از ابتدای مهر 4 هزارو 800 راننده به صورت روزانه جهت دریافت گواهی معاینه فنی به مراکز مربوطه مراجعه کرده‌اند و در شش ماهه امسال  نیز میزان مراجعه رانندگان خودروهای سبک 869 هزار و 31 مورد بوده است که نسبت به مدت مشابه سال پیش 817 هزار و 973 مورد بوده که 6 درصد بیشتر شده است. 

وی با بیان اینکه موضوع کرونا تأثیری در میزان مراجعات به مراکز معاینه فنی نداشته است، گفت: البته براساس تصمیم‌گیری‌هایی که در ماه اسفند انجام گرفت و به رانندگان سه ماه فرصت جهت انجام معاینه فنی داده شد، حجم مراجعات از فروردین ماه و اردیبهشت به خرداد و تیر منتقل شد ولی در شهریور مراکز حالت عادی داشته است. 

مقدم گفت: افزایش 6 درصدی مراجعات برای دریافت گواهی معاینه فنی از فروردین تا شهریورماه امسال طبیعی است چرا که سالانه 200 تا 300 هزار خودروی جدید مشمول انجام معاینه فنی می‌شوند. 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند