کدخبر: ۳۶۶۰۳۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

حرکت دسته عزاداری به سمت مرز شلمچه ممنوع است

اقتصاد نیوز : رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر گفت: امسال هیچ تمهیدات خدماتی از جمله برپایی مواکب در مرز شلمچه تدارک ندیده شده و از طرفی تجمع در وضعیت فعلی خطرناک است که طبق تصمیم ستاد کرونا حرکت دسته‌های عزاداری به سمت مرز شلمچه ممنوع است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: حجت‌الاسلام رضا متوسل رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر، اظهار کرد: ما هر سال در شهرستان خرمشهر با افتخار و از صمیم قلب میزبان زائران عزیز بودیم اما امسال به دلیل بحث شیوع ویروس کرونا از این نعمت محروم شدیم. 

وی عنوان کرد: بر همین اساس امسال هیچ تمهیدات خدماتی از جمله برپایی مواکب در مرز شلمچه تدارک ندیده شده و از طرفی تجمع در وضعیت فعلی خطرناک است، بر همین اساس طبق تصمیم ستاد کرونا حرکت دسته‌های عزاداری به سمت مرز شلمچه ممنوع است. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر گفت: درخواست همه ما از محبان حضرت سیدالشهدا(ع) این است که به مرز شلمچه مراجعه نکنند و اعمال عبادی خود از جمله سوگواری و قرائت زیارت اربعین را در منازل و یا مکان‌هایی که مجاز است، برگزار کنند. 

متوسل عنوان کرد: قطعا پاداش و اجری که علاقمندان به پیاده‌روی اربعین در منزل خود می‌برند، کمتر از حضور در پیاده‌روی نیست و امیدواریم همه ما به همان معرفت واقعی نسبت به اهل‌بیت عصمت و طهارت دست پیدا کنیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند