کدخبر: ۳۶۶۲۰۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جو بایدن: از نظر کمیسیون مناظره‌ها تبعیت می‌کنم

اقتصاد نیوز : جو بایدن گفت: از پیشنهاد کمیسیون مناظره‌ها در زمینه‌ی چگونگی ادامه مناظره با دونالد ترامپ، نامزد حزب رقیب در انتخابات، تبعیت خواهم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جو بایدن، معاون پیشین رئیس جمهور آمریکا و نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو گفت: از پیشنهاد کمیسیون مناظره‌ها در زمینه‌ی چگونگی ادامه مناظره با دونالد ترامپ، نامزد حزب رقیب در انتخابات، تبعیت خواهم کرد.

بر این اساس، پس از آنکه رئیس جمهور ترامپ اعلام کرد در مناظره مجازی هفته آینده شرکت نخواهد کرد، جو بایدن روز پنج شنبه به خبرنگاران گفت: «من از سفارش و پیشنهاد کمیسیون مناظره‌ها تبعیت می‌کنم. اگر ترامپ در مناظره مجازی شرکت نکند و در عوض تبلیغات انتخاباتی انجام بدهد، من هم چنین خواهم کرد.»

بایدن افزود: «ما نمی‌دانیم رئیس جمهور ترامپ چه کار می‌خواهد بکند. هر ثانیه نظرش تغییر می‌کند. اگر هم اکنون درباره این موضوع نظر بدهم، غیرمسئولانه خواهد بود. فکر می‌کنم از پیشنهاد کمیسیون مناظره تبعیت خواهم کرد.»

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره عملکرد سناتور کامالا هریس، نامزد معاون ریاست جمهوری از حزب دموکرات در مناظره بامداد پنج شنبه با مایک پنس، گفت: «فکر کنم کامالا شب گذشته بسیار عالی ظاهر شد. او حقیقتا در قد و قامت رئیس جمهور است. تمرکزش را حفظ کرد. واقعا به او افتخار کردم.»

ستاد انتخاباتی جو بایدن نیز در واکنش به درخواست ستاد تبلیغاتی ترامپ برای تعویق یک هفته‌ای مناظره‌های انتخاباتی، اعلام کرد: این ترامپ نیست که زمان برگزاری مناظره‌های انتخاباتی را تعیین می‌کند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند