سرفه زیاد ترامپ را مجبور به خاموش کردن میکروفونش کرد

کدخبر: 366427
اقتصاد نیوز : در حالی که پزشک کاخ سفید، علائم حیاتی «دونالد ترامپ» را نرمال دانسته، گزارشی حاکی از آن است که وی در جریان مصاحبه‌ای علائمی، از جمله سرفه از خود نشان داده است.

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه «دیلی میل» چاپ انگلیس گزارش داده که «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در جریان مصاحبه ۳۰ دقیقه‌ای پنج‌شنبه شب خود با شبکه فاکس نیوز یک بار سرفه کرده و ظاهراً در مقطعی دیگر صدای میکروفن خود را در هنگام سرفه‌ای دیگر قطع کرده است. 

به نوشته وبگاه روزنامه دیلی میل، در اولین دقایق این مصاحبه زمانی که ترامپ در حال بحث در مورد مناظرات انتخاباتی بود صدای او کمی خراش برداشت و گلوی خود را صاف کرد. اما ثانیه‌ای صدای او صامت شد و بعد گفت «معذرت می‌خوام» و بار دیگر به صحبت خود ادامه داد. 

بنابر گزارش فارس، سپس در دقیقه ۱۹ این مصاحبه‌ای نیز زمانی که وی در حال انتقاد از رأی‌گیری پستی در کشورش بود، بار دیگر گلوی خود را صاف کرد و به طور رسا سرفه کرد و بعد به صحبت‌های خود ادامه داد. 

این در حالی است که پزشک کاخ سفید چهارشنبه هفته گذشته گفته بود علائم حیاتی رئیس‌جمهور آمریکا که به ویروس کرونا مبتلا شده بود باثبات است و در محدوده نرمال قرار دارد. 

پزشک کاخ سفید علاوه بر این گفته بود ترامپ ظرف ۲۴ ساعت گذشته هیچ علامت کرونا نداشته است. او گفت که ترامپ ظرف چهار روز گذشته تب نداشته و در بدن او سطوح قابل شناسایی پادتن مربوط به ویروس کرونا تولید شده است.

وی علاوه بر این گفت که ترامپ برای تنفس از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده نکرده و نیازی به استفاده از این دستگاه هم نبوده است.

پزشک ترامپ همچنین بامداد جمعه گفت که او دوره درمان بیماری کووید-۱۹ را تکمیل کرده و انتظار می‌رود از روز شنبه بتواند مراودات عمومی‌اش را از سر بگیرد.

«سین کانلی»، پزشک ترامپ در بیانیه‌ای گفت: «شنبه دهمین روزی است که ترامپ تشخیص [ابتلا به بیماری کووید-۱۹] گرفته است. بر اساس ملاک‌های تشخیصی پیشرفته‌ای که تیم ما به کار گرفته‌اند من کاملاً پیش‌بینی می‌کنم که از سرگیری مراودات عمومی توسط رئیس‌جمهور از آن روز ایمن خواهد بود.»

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازار ارز و طلا در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: حرکات عجیب صعودی در بازار «آلت‌کوین‌ها»،‌ نگاه معامله گران بازار داخلی را به خود خیره کرده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما