کدخبر: ۳۶۶۶۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

شهردار تهران درخصوص پیگیری قضایی املاک کم کاری کرده است

اقتصادنیوز :‌متاسفانه بعد از گذشت سه سال از پیگیری اعضا شورا برای تعیین تکلیف پرونده املاک واگذاری شهرداری تازه لایحه از شهرداری آمده است . این کم کاری قابل اغماض نیست

به گزارش اقتصادنیوز ، محمد جواد حق شناس در دویست و چهل و یکمین جلسه شورا و در جریان بررسی  گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حسابرسی « سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برای سال مالی 1393»گفت: من می خواهم بگویم طرف تذکر این امر کجاست؟

وی ادامه داد: در حالی که ما شاهد هستیم این امر( بحث تعیین تکلیف بازپس گیری املاک) مدت ها دغدغه های اعضای شورا به خصوص آقای میر لوحی بوده  اما با گذشت سه سال از شورای پنجم  تازه اکنون شاهد آمدن لایحه در خصوص تعیین تکلیف املاک هستیم. در حالیکه در اینجا گلایه دقیقا به شخص خود شهردار بر می گردد.

حق شناس افزود: اگر سال اول یا 6 ماهه اول بود ما می توانستیم از مدیریت قبلی گلایه کنیم اما امروز که سه سال گذشته باید به چه کسی اعتراض کنیم. آیا کسی از ما این فرافکنی را می پذیرد؟! غیر از این است که آقای شهردار و همکارانشان کم کاری کردند!

حق شناس گفت: شهرداری موظف است تمام خاطیان این امر را مورد تعقیب قضایی قرار دهد مطمئن باشید از جمع اعضای شورا هیچ کس هم مخالفت نمی کند، باید  بپذیریم مسئولیت این امر با خودمان بوده و کمک  کاری کردیم. ما باید به خودمان مراجعه کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند